Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz scott_free #79 üzenetére

    Azért egy tech óriást megrángatni ilyen módon elég érdekes shortolási taktika. Szerintem ennél sokkal nagyobb haszonnal kecsegtető és kevésbé kockázatos cégek is vannak. Ok az AMD nem egy olyan mamut munt a Samu vagy az Intel, de azért elég nagy cég.

    Nem lenne sokkal jobb valami startupot megrángatni ami amúgy is erősen fluktuál meg egy éven belül több száz százalékos növekedést érhet el? Plusz kutyát nem érdekli, lehet néhány amerikai lap lehozná, de semmi más. Így meg még azt is el tudom képzelni, hogy a reddit/4chan népe ki fogja nyomozni, hogy ki volt az eredeti megrendelő aztán felhúzzák a lámpavasra :D (volt már ilyenre példa, persze átvitt értelemben)

    Plusz azért egy olyan fontos területet mint az IT security besározni ilyen gusztustalan módon szintén nem tűnik a legjobb taktikának. Ok, hogy vannak akiket semmi sem érdekel, utánam az özönvíz, de a tőzsdei manipulációt sokkal finomabban szokás csinálni.

    Szóval nekem azért gyanús, hogy ez nem szimplán néhány tőzsdei millió leakasztása végett történt csak és kizárólag. Túl specifikus az AMD elleni támadás, teljes nevezéktanában, kommunikációjában úgy hat mintha komolyan izzadtak volna rajta marketinges brainstormingon.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák