Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #95 üzenetére

    "De az nem zavar, ugye, hogy a Win7 piaci részesedésének emelkedése tavaly április óta majdnem négyszer akkora (9,12 százalékpont) volt, mint a Win8/8.1-é (2,42 százalékpont)?"

    nem, nem tud zavarni, mivel en tisztaban vagyok azzal, hogy peldaul vallalati szempontbol hagy kivannivalot maga utan a rendszer (az ms fiok peldaul egy remek pelda erre). ez is a felmegoldasok koze tartozik es ez is javitva lesz win10 eseteben.

    " És nem mellékesen az XP részesedése még mindig magasabb, mint a Win8/8.1-é."

    akkor ezek szerint a windows 7 is egyszinten van a windows 8-al, mert meg arra sem valtottak a userek. az xp reszesedeset felhozni a vicc kategoriaba tartozik, mivel altalaban a tobbseg tisztaban van vele, hogy azok tizeneves gepeken futnak es ha akarnanak win8-ra valtani, akkor azt csak uj hw vasarlasaval tudnak megtenni. es van ey tippem, hogy milyen lehet anank a csaladnak az anyagi helyzete, aki egy tiz eves gepet hasznal otthon. vagy csak szimplan nem erdekli, mert napi fel ora fb-re az is jo neki.

    "Különösen vicces az önellentmondó érvelési logikád. Alig pár hsz-szel korábban azt kéred számon, hogy miért a konkurenciával hasonlítjuk össze, míg itt meg te hasonlítod a konkurenciához."

    orulok neki, hogy egy zarojeles megjegyzesnek ekkora feneket tudsz kerekiteni. ettol elegansabb lett volna, hogy ha azt irod "hogy persze, hogy van reszesedese, mivel gepet alig lehet win8 nelkul kapni". vagy valami ilyesmi ellenerv johetett volna.

    "Ezt talán nekem kellene megtennem?"

    nem igazad van. hiba volt feltetelezni reszemrol azt, hogy te kepes lennel arra, hogy a "tapinemkelldesktopra" mondaton kivul jobban atlatnad a dolgokat. elnezest kerek.

    "Elég gyenge érv, amit fel szoktatok hozni: a vérpistikék beszélték le a lelkes potenciális vásárlókat."

    nem tudom, hogy ki az a mi, de en nem szoktam ilyen ellenervet felhozni. az, hogy a mas milyen ervet hoz fel nagyon nem tud erdekelni, ugyhogy ha egy mod van ra, akkor kimelj meg ezektol az altalanositasoktol.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Új hozzászólás Aktív témák