Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    elég mély pöcegödör szintjére süllyedt már az iwiw, de a myvip 1000szer túltesz rajta... ez van... a felhasználók 90%-a közel nem arra használja, amire elvileg készült az egész rendszer... de legalább néha lehet jókat röhögni pár öntelt/beképzelt/írninemtudóde200képenpózoló "júzeren" :DD

    ui: jah, mellesleg dúl a vágy az említett korosztályban, hogy híresek (celebek... blőeeee) legyenek... és annak is hiszik magukat... azt hiszik, ha van 2000 "ismerősük" (akik közül jó esetben is fél tucatnyit ismernek közelebbről és még 1-2 tucatnyit látásból), akkor az oda vezet, hogy nagy celebek meg hasonlók lehetnek... a legtöbb ilyen értelmi szintje és egója fordított arányosságban van... ha meg x év múlva eljutnak olyan értelmi szintre, hogy rájönnek, milyen idiótát csináltak magukból évekig és semmihez nem értenek, akkor jöhet majd a pia/drog/stb... az a baj, hogy a mostani 15körüli korosztály nagy része jó úton halad ehhez... (...szerintem) igazából szinte semmit nem tud felmutatni csomó "önjelölt celeb" (utánajártam kicsit a témának már), hanem jó példa: pl "cover videókat gyártanak": magyarán valakinek a zenéjére rátátognak és csinálnak rá egy ratyi videót... és az a szörnyű, hogy láttam, hogy izomból pörögnek erre a tizenéves kiscsajok... és egy ilyen ember "sztár" lehet a szemükben... :S inkább nem is írom tovább, mert kezd elkapni a harci ideg a témától... eddig meg aránylag még finoman sikerült a megfogalmazás...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák