Hirdetés

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

  • Elvörösödik az Xperia 1 VI

    ma Újabb kiszivárgott képek, pontosított specifikációk a japán csúcstelefon kapcsán.

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz tocsa #7 üzenetére

    Hát ebben én nem tudok neked segíteni (itt a gyári "összehasonlítás"). Ennyire (hw speckó szinten) nem követem a dolgokat, szerintem elefant erre pontosabb választ tud neked adni. De első ránézésre nekem a Silver és White között, csak "szoftveresnek" tűnik a különbség (mármint a white egy butított silver, legalábbis nekem így logikus), de a black az valószínűleg egy külön állatfaj.

    Ehhez jó lenne tudni, hogy mennyibe fáj a gyárnak pontosan az előállítás, mert ha mondjuk a white jelenlegi eladási ára környékén tudják tartani a black valós gyártási költségét, akkor a kamerák belülről még akár ugyanazok is lehetnek, mondjuk csak az optikát, a házat és a FW-t cserélve a különböző típusoknál. Így egy kamera gyártásával meg lenne részükről oldva minden, természetesen ez csak feltételezés részemről, simán lehet hülyeség. :K

Új hozzászólás Aktív témák