Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Megjelenés óta nyúzok egy ipod touch 1g-t, nagyon szeretem meg minden, de az idő már eljárt felette és az akksija sem a régi.
    Gondolkodtam, hogy idén a 4g-s vagy jövőre az 5g-s touchra fogom lecserélni, de itthon már van egy dokkolós hangszóróm (távirányító, tv kimenet, számok elindításakor megkérdezni, hogy megjelenítse-e a képernyőn, közben tölti a cuccot).
    A papírja szerint ipod touch 1g, iphone 3g, iphone 3gs és a többi ipodot támogatja, honlapja nincs nagyon, ahol tudnék tudakozódni.

    Vajon ezt vagy a következő ipod touch-ot támogatni fogja ez a hangszóró vagy kompatibilitási problémák jelentkezhetnek?

    Van itt vki, akinek régebbi dokkolós cucca van régebbi touch-al és mostanában váltott vagy tervezi a váltást?

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Megjegyzem, én htc desire mellett használom az ipod touch-om (sőt, ha úgy vesszük: nokia n80, nokia 6288, htc diamond, htc magic, htc hd mellett is használtam), és teljesen meg vagyok vele elégedve.
    Az egyik erre való, a másik meg arra.
    Mellesleg amikor én vettem meg, megjelenés után fél évvel, újszerű használt 16gb-s volt 60k, tehát még tűrhető volt.

    evone: látom te se tartottál még kezedben adroidos telefont, hogy azt mondod, hogy nem lehet vele böngészni. Nem csak a you tube videókon kell tájékozódni, hanem személyes tapasztalatok is kellenek.

    Fentebb vki kérdezte a divx lejátszást: elvileg nemsokára kijön a vlc iphone/ipodra (ipadra már van)+jb-n elvileg már rég megoldott a dolog.

    Ami a hangzást illeti: ipod touch előtt a sony csúcskategóriás minidisc lejátszóját használtam egy fasza neodímiumos sony fülhallgatóval, gyönyörű hangzása volt.
    Ehhez képest a touch hangzása a gyári fülessel (ami egy kalap kaki) rosszabb volt, lecseréltem a sony fülesemre, máris javult, de még mindig nem tökéletes.
    Sajnos ezzel együtt kell élni, hogy ha alma terméket veszel, akkor a hangzás nem tökéletes (nem is szörnyű, hanem középszernél kicsit jobb), egy a sok kompromisszum közül.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #58 üzenetére

    Na ezt nem bírom, az elvakult, oktalan fikázást!

    Amit írtam, az a hordozható lejátszókra vonatkozott, valószínű, hogy a dj-k ipodról tolják a műsort, tényleg..

    Igen, azért látom, hogy még sosem volt a kezedben androidos telefon, mert ez a test egy elvakult, félrevezető cucc.
    A galaxy s egyáltalán nem ilyen lassú (felsőkategóriáról van szó), érdekes, minden más, nem almás sgs teszt a gyorsaságáról beszél.
    Persze bmikor lehet ilyen lassulást előídézni, ha van vagy 40-50 app (!!) ami fut a háttérben (tudod, valóságos multitask, nem csak "szerű" 4 appra korlátozva).

    Érdekes, nekem rendes használat mellett a desire sosem lassúlt be, a nagyítás is ment faszán, a böngészés is (megjegyzem, hogy a desire a fényképet a valós méretéből kiindulva nagyítja, míg az iphone/ipod először átméretezi, mert nem bírna megbírkózni vele).

    Szerintem ne trollkodj tovább, hanem tapasztald meg először azt, amit fikázni szeretnél.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz muxi-muxi #73 üzenetére

    Mint mondtam, nemsokára meg fog jelenni a vlc ipod/iphone-ra, ami már köszörülni fogja ezt a csorbát, de elvileg eddig is lejátszotta jb-vel.

    Itunest én is iszonyatosan rühellem, baromira be tudja lassítani a gépemet, pedig nem rossz gépem van, és a maga kis rendszerezése is idegesítő, de sajnos meg kell tanulni vele élni, ha ezt szeretnénk.

    Amúgy én a click-wheel-től mindig is agyfaszt kaptam, és sose tudtam használni rendesen, sokkal jobb a touch vezérlése (bár lehet azért éreztem így, mert touch után próbáltam).

    Amúgy kíváncsi lennék, hogy most, hogy feltehetőleg jönnek a komolyabb játékok, mennyire fog kihatni az új touch-ra a kevesebb ram az iphone-hoz képest.

    alamuszi: szerintem hagyjad evone-t, mert amint ép ész érvekkel van szembesítve tovább suhan a témán, mintha nem is szólt volna hozzá (ami rendben van, mert legalább nem megy a trollkodás, de legalább beismerhetné, hogy téved néhanapján..) :)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #79 üzenetére

    Na, ezzel a beszólással, hogy "az android az apple felületét másolja" kb végleg elástad magad, megmutatva, hogy kb fogalmad sincs semmiről, életedbe nem volt a kezedben egy android készülék se, azt se tudod mi fán terem, csak az elvakult fikázás..
    Ja, és mondom ezt úgy, hogy egy éve használok androidot és 3éve almát, szóval biztos fogalmam nincs semmiről se!

    Kérlek szépen, a legújabb itunes van fent, és egy kalap..

    Irónia on
    Ami a kínai hamisítványokat illeti: persze, hogy azt másolják, hiszen a sok "ál menő" emberke szívesen vesz ilyet és villog a tanyasi diszkóban vele..
    Irónia off

    Ja, és biztos unalmában fizetett az apple 100 milliót a creative-nak, mert ő megteheti.. :(((

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #89 üzenetére

    Jaj, most jön a mentés..
    Először a teljes felületről beszélsz, most meg már csak a lock screenről, de továbbra is azt mutatod, hogy életedben nem fogtál még androidot a kezedben.
    Vagy volt már a kezedben?
    Melyik modell?

    Mond meg kérlek, hogy ezeken mi a hasonló?
    iphone 4
    htc desire
    nexus one

    Hallgatlak!

    De ez már rohadt nagy flame-be kezd átmenni a részedről, és nem akarom, hogy egy ilyen elvakult ember miatt, akinek kevés fogalma van az általa hangoztatott dolgokról, bannoljanak..
    Szóval ideje lenne befejezni részedről.
    Lásd be hogy tévedtél és ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz 3aTi3 #93 üzenetére

    Azért itt vagyok, mint érem másik oldala én, aki nem fikáztam, csak felhoztam a használatból fakadó hibákat, amit saját bőrön tapasztaltam, mégis szeretem, de az elvakult fikázást nem bírom.

    Amúgy ami nagyon jó, hogy az 1g az kb törhetetlen!
    Idegességemben csomószor vágtam földhöz (oké, nem a képernyővel lefelé), és max a széle horzsolódott meg, de az egész egyben maradt, semmi baja, működött tovább.
    És max 3év után lett 1db halott pixelem, ami figyelembe véve az én igénybevételemet, nem számít soknak.

    Amúgy vétel után volt vele egy kis garancián kívüli bajom, és akkor mondták, hogy mindenféle garancia nélküli javítás minimum 50k-nál kezdődik (2008 eleje), mert ha egyszer leveszik a házat, azt nem lehet visszarakni, új kell.
    Szerencsére sikerült mégis gariba megoldani, és akkor nagyon elégedett voltam az Andrássy úti apple bolttal, mert adtak egy újat egy olyan hibára, amit nem hivatalos apple termék okozott egy jailbreakes készüléken (mondjuk ez az elégedettség eltűnt, amikor nem akarták gariba kicserélni a szétment fülest).

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #94 üzenetére

    Ismétlem a kérdésemet: volt már a kezedben androidos készülék?
    Az animáció teljesen más, maga a grafika is (iphone-nál egy kis téglalapot húzol végig egy meghatározott vonalon/alagúton, míg android 2.1nél egy félkör végű téglatestet húzol végig egy láthatatlan vonalon [mert nincs ott alagút], úgy, hogy közben a téglatest folyamatosan nő, és nem ér véget, vele szemben meg ugyanez, csak némítással.. Vagy sense-nél, ahol egy félkört kell lehúzni!).

    De persze egy az egybe ugyanaz..

    Javaslok neked egy iSzemüveget a helyi iSztk-ban biztos felírják neked..

    De továbbra is kíváncsian várom a jobbnál jobb érveléseidet, úgyis unatkozom :DD ;]

    szabage: viszont jó hír, hogy elvileg a touch-ban benne van végre :)

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #98 üzenetére

    Ennyiben merül ki a "teljesen az appletől lopták az egész android felületet" mondásod, hogy jobbra kell eltolni mind a kettőt, bár az animáció és a grafika (ami maga a felület lenne, persze csak részben)?

    Mókás.. :DD :C :C

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #103 üzenetére

    A cikket nem én írtam, és nem én linkeltem először neked, szóval nem az enyém.
    És tényleg szánalmas a cikk, mert sokkal többet kellett volna fizetnie az applenek..

    Az általam linkelt nexuson alap android felület van, de te annyira ismered a rendszert, hogy biztos észrevetted.

    Az iphone/ipod touch multitask meg közel sem olyan színtű, mint pl: androidon vagy winmo-n.

    Az androidnak meg meg se kottyan pár program ami a háttérben fut (persze ha titokban Handrásék nem egy benchmark progit futtattak, mert az mindent megmagyarázna), és magától zárja be azt, amire nincs már szükség.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #107 üzenetére

    Az én agyamat meg hagyjad szerintem, mert én se szólok hozzá a te alma alakú agyadhoz!

    Ismét egy elmés megjegyzés, mert winmo-n van multitask, ismétlem VAN multitask, amiről te, mint művelt és tájékozott ember beszélsz, és amiben tényleg jelenleg nincs multitask a 3rd party appokra nézve, az a Windows phone 7, rövidítve: wp7.
    Hogy ne csak az i kezdetű szavak ragadjanak meg benned..

    Képzeld, nekem van legalább 10 olyan programom, amire szükségem van folyamatosan úgy, hogy fussanak végig, ne csak hibernálva csücsüljenek a háttérben, de gondolom ilyet el se tudsz képzelni.

    Itt nem volt semmi fikázás, olvasd szépen végig az elejétől a topicot, csak valaki megkérdőjelezte a touch létjogosultságát egy felsőkategóriás smartphone, mondjuk android, mellett.
    Te voltál az, aki beszúrtad azt a nevetséges sgs videót és kezdtél el alaptalanul fikázni mindent..

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Amúgy részemről befejeztem, mert nem akarok bant.

    evone minden egyes kijelentéséről kiderült, hogy alaptalan és, hogy egy tájékozatlan ember, ezekután a többit döntse el a nép :DDD

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz evone #119 üzenetére

    :C :C :C :W :W :W

    [ Szerkesztve ]

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák