Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz altecsóka #8 üzenetére

    Öhm, mindenben jobbak? Inkább műanyag szemét.

    2 órát hordok, az egyik egy zafírüveges titán szíjas/tokos mutatós óra, meg egy sportóra 200 méteres vízállósággal és többek között 3 alarm(vibrációs is, ezt használom ha nem akarom páromat felkelteni mikor kelek korábban), hidratációs emlékeztetővel (főként montizásnál jön jól). Extrém hidegben és melegben is hordom/hordtam őket (jó, kevesen dolgoznak Szibériában is), mindig könnyen leolvasható, évekig bírják egy elemmel, tengerben is úszhatok benne (a mutatósban csak édesvízben). Port ütést is kapnak, legyen túrázás vagy szerelés, bírják.

    2 egyszerűbb aktivitásmérőt használtam. Használhatatlan pulzusmérés (van rendes Polár pántom sportoláshoz, ill Sports Tracker használok tizenéve), tré plexi védelem nélkül, gagyi szíjak az óráimhoz képest, az LCD-snél rossz leolvashatóság az órákhoz képest, nyomkodni kell hogy lássam, mert felemeléskor/bringázáskor nem úgy villan fel a kijelző ahogy kellene. Értesítések nem jöttek meg mindig, ill az egyiken ékezetekkel bajban volt. Telefonnal nem mindig tartották a kapcsolatot; de úgyis kiveszem zsebből ha tudok beszélni, kb mindegy ki hív. Öhm, ja, alvásmonitorozás egyikkel nagyon, a másikkal sztem kicsit fura eredmények jöttek ki 3 hét alatt egyszer sem ébresztett korábban mint az ébresztő. Vizet a legtöbb nem nagyon bírja, plusz 2-4 évenkénti elemcsere helyett 1-2 hetente tölteni kell őket.

    Azaz órának gagyik(még a pár tízezresek is), másra meg ... nekem nem jöttek be. Most az értesítést a bal karomon olvasgassam ahogy fut a szöveg, vagy a jobb kezembe a telefonon? (egy kezes telefont használok, nem nagy kunszt).

    De ha én túl finnyás vagyok, akkor az is egy példa, hogy a cégnél ezt kaptunk tavaly, kb 1000 ember. Negyed év után kb 60-80 hordja már csak, a többiek inkább maradtak az óra+telefonnál (egy éb 30-40-nek amúgy is van valami drágább futó/okosórája).

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák