Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geffry

    aktív tag

    válasz gbors #23 üzenetére

    Fenntartom a tévedés jogát de szerintem az AMD nem szórakozásból csinálja, inkább szükséges rossznak tekintem. Elvégre még mindig kísérletezésnek lehet nevezni ezt az APU témát ha azt vesszük mióta léteznek. Azt meg nem várhatjuk el hogy a csúcs Kaveri sokkal magasabb teljesítményt nyújtson míg beéri ugyanazzal mint a Brazos.
    Nem azért gondolom így mert foggal körömmel az AMD-t akarom védeni, csak így tűnik logikusnak. Amint révbe érnek szerintem igyekeznek majd ugyanazt meghonosítani mint az AM-X vonalon. Elvégre a jobb kompatibilitás több felhasználót eredményez.

    Amúgy a hír alapján, aki most akarja lecserélni a régi CPU+dVGA kombóját pl Richlandre az már a nyáron hozzájuthat olyan deszkához amibe majd vehet Kaverit, tehát valamilyen szintű kompatibilitás már most van/lesz.

    [ Szerkesztve ]

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz gbors #23 üzenetére

    Más egységeket kap. A konzolokba fejlesztett verziókból építik fel. Ebből a szempontól mindegy, hogy másolja-e a Cape Verdét. A jobb egységek gyorsabbak. Meg kap egy jó nagy rakás ACE-t.

    (#26) <MZ/X>: Csak APU lesz a jövőben és Socket FMx foglalatok. Ha a konzolról áthozzák a "mindent az IGP-n számoló" játékokat butítás nélkül, akkor semmit sem érsz el a processzorral, ha nincs mellette egy mélyen beintegrált IGP. Pont ezért nem kapja meg idén a PC az új FIFA 14-et. Nem fut egyetlen PC-n sem az új elvek szerint működő motor.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák