Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz C4mp3r #7 üzenetére

    Nagyon gáz a cikkben szereplő idézetek fordítása, a Google fordító különbül megcsinálta volna. Egyszer át kellett volna olvasni és már is nem ilyen formában jelent volna meg. Ezek nem is helyesírási hibák, hanem egyszerűen magyartalanul lett ide kihányva az egész.

    Jó magam kezdem megbánni hogy megvettem a Wii U-t, mert úgy látom a Nintendo az N64 óta nem akar magára találni. Hónapok óta nem kapok értelmes játékot, jön a szokásos nagy "N" hiba, nem lesznek játékok az amúgy jó kis géphez....szóval adhatják olcsóbban , de ha nem lesznek rá jó játékok, nem ér semmit.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mister_X #12 üzenetére

    Kijavítottad így már egy fokkal jobb. Ahhoz hogy magyarul leírj valamit és utána elolvasd , majd lásd, hogy ez értelmetlen vagy nem éppen "magyar" ,ahhoz nem kell semmilyen nyelven tudni, csak magyarul.
    Amúgy meg kötekedés nélkül annyit fűznék ehhez hozzá, hogy nem nekünk kellene kerülni a cikkeidet, mert a téma jó, hanem neked kellene megtisztelni azt a pár ezer ( tízezer) olvasót, akihez szólsz, hogy értelmesen írod le a dolgokat. Még így kijavítva is idegenszerű az egész megfogalmazás, valamint a bevezető szöveg " és"+" hogy " +"vessző" tobzódása is nagyon gáz, általános iskolai nyelvtan.

    Szerk: Alakul a dolog :D :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Chapel #16 üzenetére

    :D :D

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz TazLeacher #15 üzenetére

    Nálam se sokáig tesz szolgálatot, gyalázat a játékfelhozatal, főleg ha minőségit keresek. Még mindig a kezdeti pár játékkal játszogatok, de lassan elfogy a tartalom meg a türelmem is...Nintendo megint elcseszi azt, amit semelyik más cég nem tudna, csak ők.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mcloud76 #21 üzenetére

    Gondolom nem volt még a kezedben az irányító, hogy így kritizálod. Én tulaja vagyok egynek és elmondhatom hogy remek az új gamepad és nagyon jól kihasználja az a pár játék ami van rá, pl zombi u. ha kipróbálnád nem írnál ilyen dolgokat. Amúgy meg gond nélkül kezeli a wii motet szóval semmi nem változott e téren. Játékok kellenének, semmi más.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mcloud76 #52 üzenetére

    Jelenleg a wii u a legfejlettebb konzol, ezt elárulom neked. ps4 , vagy új xbox még a habokba sincs, és ha meg is fog jelenni akkor is 2 wii u lesz az ára, hiába lesz gyorsabb erősebb.valamint a Microsoft be akarja hozni a használt játékok elleni védelmet, ami egy ocsmány húzás lesz és itt "keleten" kissé húzos ügy lesz. Azt a "tepsit" jelenleg minden játék használja és több ki is használja. Még az átiratokban is mint az Assasin Creed, abban is használható, valamint ha nem tűnt volna fel, teljes értékű kijelző, tökéletesen tudsz rajt játszani , akár este az ágyban is mivel nagyon messze rá tudja küldeni a képet a konzol. Technikai adatoktól eltekintve sokkal szebb képe van mint vártam volna, (ezt a kijelzőre értem.) Amúgy meg nem értem miért vitatkozok veled, mikor még a kezed ügyében sem volt se az irányító se a gép, csak véleményt alkotsz egy olyan dologról amit nem is ismersz. Semmi más nem kellene ennek a gépnek mint sok jó játék és online háttér. ennyi a titka. Kár temetni, mert a nintendo egy zseni és tele van pénzzel., még kivárok
    A wii sikere pedig az új irányításban rejlett, amit 2x nem lehet sikerre vinni egy ilyen kemény mezőnyben.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mcloud76 #69 üzenetére

    Nem ártana egy kis IQ-t vinni abba amit írni akarsz, elhagyni az alpári stílust. Nem tepsi, ez a gép része, arra alapozzák a wii u ra készülő játékokat, a legtöbbhöz nélkülözhetetlen, mint pl a Zelda. Ez a wii u irányítója. nem értem miért nehéz ezt felfogni.Nem lesz olyan kiadás amihez N64 vagy Gamecube joyt fogsz kapni. Esetleg szólhatnál az Microsofnak, hogy te csak akkor veszed meg a gépüket ha playstation joyt tesznek bele. Vicc.Nem tepsi, hanem egy baromi jó irányító.ami egyben egy táblagép, és egy sokoldalú irányítóeszköz. Fiam azon nézeget képeket, videókat a neten, van egy csomó játék amit külön kell játszani a az irányítón és aTv képernyőjén is. Ha kipróbálnád akkor tudnád miről beszélek, csak hát az a gond hogy neked nincs fogalmad arról hogy Te miről beszélsz. Új élményt visz a játékba, csomó plusz infót közöl, minijátékokat játszhatsz a sima gamek között. Van rá játék , csak nem olyan ami tipikus Nintendo fanoknak való mint Én, ha Aliensezni akarnék akkor xboxom vagy ps3 lenne a nappalimba. Én a Nintemdot azért szeretem, amit letett már elém többször, a JÁTÉK élményért. A zelda számomra zseniális, már az miatt megéri megvenni a konzolt, csak az a gond hogy több ilyen egyedi játékot várok, nagy ágyúkat. ennyi a dolog lényege. Nem hinném hogy komolyan gondolkoztál azon ,hogy megvedd, mert nem beszélnél ekkora szamárságokat. Amúgy szerintem sem a neked való konzol.
    mindehhez hozzátenném hogy a játékfelhozatal miatt fogok megválni én is tőle, ha nem változik valami hamarosan. :U

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mcloud76 #69 üzenetére

    Egyébként alapvetően igazad van. Nem fogják megvenni az emberek, ha nem készül rá játék, és pont ezen fog elbukni a nagy N ha nem lép s.o.s valamit., mert a konkurencia nagyon erős lesz. Kár lenne érte, ha a SEGA sorsára jutna.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák