Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz mcloud76 #69 üzenetére

    Nem ártana egy kis IQ-t vinni abba amit írni akarsz, elhagyni az alpári stílust. Nem tepsi, ez a gép része, arra alapozzák a wii u ra készülő játékokat, a legtöbbhöz nélkülözhetetlen, mint pl a Zelda. Ez a wii u irányítója. nem értem miért nehéz ezt felfogni.Nem lesz olyan kiadás amihez N64 vagy Gamecube joyt fogsz kapni. Esetleg szólhatnál az Microsofnak, hogy te csak akkor veszed meg a gépüket ha playstation joyt tesznek bele. Vicc.Nem tepsi, hanem egy baromi jó irányító.ami egyben egy táblagép, és egy sokoldalú irányítóeszköz. Fiam azon nézeget képeket, videókat a neten, van egy csomó játék amit külön kell játszani a az irányítón és aTv képernyőjén is. Ha kipróbálnád akkor tudnád miről beszélek, csak hát az a gond hogy neked nincs fogalmad arról hogy Te miről beszélsz. Új élményt visz a játékba, csomó plusz infót közöl, minijátékokat játszhatsz a sima gamek között. Van rá játék , csak nem olyan ami tipikus Nintendo fanoknak való mint Én, ha Aliensezni akarnék akkor xboxom vagy ps3 lenne a nappalimba. Én a Nintemdot azért szeretem, amit letett már elém többször, a JÁTÉK élményért. A zelda számomra zseniális, már az miatt megéri megvenni a konzolt, csak az a gond hogy több ilyen egyedi játékot várok, nagy ágyúkat. ennyi a dolog lényege. Nem hinném hogy komolyan gondolkoztál azon ,hogy megvedd, mert nem beszélnél ekkora szamárságokat. Amúgy szerintem sem a neked való konzol.
    mindehhez hozzátenném hogy a játékfelhozatal miatt fogok megválni én is tőle, ha nem változik valami hamarosan. :U

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák