Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nwis86

    aktív tag

    Az 1060ra vonatkozó leírás eléggé félrevezető! Már kezdtem örülni hogy végre tudok venni 1060at, Nekem nagyon tetszik ez a világítós 3 ventis xtreme hűtő, a képből és a leírás alapján, úgy értelmeztem ez került az új 1060ra is!
    "a hűtés pedig a három 100 mm-es ventilátorra épülő, 2,5 foglalatos WindForce 3X lett, a középső propeller körül díszkivilágítással."
    A sima 1060 xremén csak 2 venti van, ami nem tetszik, és ezért nem is veszem meg.... 1070 meg már nekem túl drága és felesleges is. Most akarok új gépet építeni kizárólag dizájn szempontokból... szóval nekem nagyon jó hír volt ez a 3 venti + világítás. Gyors rá is kerestem és a hivatalos oldalon már nem ezt látom, totál máshogy néz ki ez a új 1060as, eleve nem is világít elől sehol, csak az oldala :( ez így kinézetre még rosszabb mint a sima 1060 xtreme :O ( nyitott thermaltake core p3 házba kerülne, fontos hogy világítson elől! :D )

    [így néz ki ez a új 1060] lehetett volna erről berakni képet, úgy egyértelműbb lett volna.

Új hozzászólás Aktív témák