Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz zhagyma #25 üzenetére

    "Gondolom analóg képjavításra vonatkozhat az a tuner "lehúzós" teszt"

    asszem a samsung 6000-es B sorozatú ledtv-jénél volt, vagy egy másik lg-nél, vagy mindkettőnél nem tudom. arra emlékszem, hgoy viszont a C samsungánál meg állítólag már jó volt az analóg kábeltv képe.

    szerintem meg egyszerűen nem állították be jól. elég egy picit nagyobb zajszűrés, din kontraszt, képélesség, és borzalom lesz a kép. a nagy zajszűrés miatt a mozgásoknál fura elmosódás keletkezhet, stb, nem ragozom. én a tv-mél majd egy hetet vacakoltam, hogy mindere meglegyen a jó képprofil. szerintem amit lehet, kihoztam belőle. a 32" fullhd belépőszintje, de szebb így képe van, mint egy rosszul beállított, akár több kategóriával jobb tv-nek...

    az egészből a tesztelés szubjektivitására kartam utalni. más által készített tesztből vásárlást meghatározó tanulságot levonni merész dolog. főként tv-nél, és minden audioteméknél.

    igaz, egy ellenpélda: anno itt olvstam egy tesztet, (asszem Rudi féle), leadtek pvr2000. nagyon jó teszt volt, arra alapozva vettem, mai napig használom, és hálás vagyok a tesztért. azelőtt is már több pctv-m volt, és csak a bajom volt velük.

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák