Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz ricsi99 #713 üzenetére

    Úgyisvane. Látod ma is értelme volt felkelni. Ebbe bele se gondoltam, de igazad van, a szélerőművel kapcsolatban, mertugye mint írtam ha kiveszünk minden energiát belőle megáll. Ezáltal nem lesz mi forgassa a kereket, és áramot termeljen. Amiben juteszembe nem hiszek, mert nem látható, és csak azóta lehet amióta feltalálták... Vagy azóta se. Ha egy hőszigeten laksz akkor talán, de olyat nem ismerek, én csak pesten járkálok.

    De visszatérve a szélerőmű paradoxonhoz viszonylag egyszerűen át tudjuk állítani ezeket az erőműveket - ha már elfogyott a szél, ami becslések szerint ilyen szintű kizsákmányolása esetén még maximum 15 év- oly módon, hogy a szén körforágakor keletkező fel és lehajtó erőből meríccsen energiát. Pofoneccerű, égben köttettett házasság, hiszen a szén is körforog, a turbinalápátkerék is. Megyek és meg is tervezem gyorsan, van szabad 3 percem hogy megmencsem az emberiséget.

    A golf áramlet se biztos hogy van, gondolj bele a golfot mint játszák? Szénen? Háperszehogyfüvön. Az meg zöld. Hoppácska. Lehet ez véletlen? Hát persze hogy nem.

    A mezopotákokat ne keverd ide, mert azok újklingonok. Ki más lenne olyan hülye hogy úgy írjon? Ugye? Ki is haltak. Nem véletlenül.

    A legfelesőbb igazság legyen veled, hogy megvédjen a tudatlanság gyümölcsöző fájától.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák