Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz #81187072 #164 üzenetére

    annyit mondtam hogy van olyan eszkoz aminek szar a biztonsaga, masoknak meg annyira jo mint barmilyen mas "random" eszkoze, hol van ebben a 'nulla valosagtartalom'? ha nem ertesz vele egyet, akkor nyugodtan indokolj, de nem ertem akkor mi az amivel nem ertesz egyet. szerinted pontosan ugyanolyan mindegyik eszkoz biztonsagi vedelme? mert ezt sajat tapasztalatbol is tudom cafolni :)

    azt elhiszem hogy a betorok talalekonyak, de ez mennyiben kapcsolodik a temahoz? lejjebb mar leirtam hogy ha valaki nagyon be akar menni akkor ugyis be fog, meg ha betonba ontod a hazat akkor is, ha meg csak 'valahova' akar bemenni, akkor a kellokkeppen megnehezitett behatolas elveszi a kedvet (ugyanugy mint pl. autok eseteben)
    tokeletes vedelem (ahogy te magad is irtad) nincs, de az okoseszkozokbol osszerakott cucc a semminel sokkal-sokkal tobbet er

    napi tevékenység a vele való foglalkozás
    ha folyamatosan fejleszteni akarod a funkcionalitast akkor persze, de nehogy mar hatranynak rojuk fel azt hogy lehetoseget ad barmilyen extra logika belerakasara

    amilyen feature-oket en belepakoltam otthon, azok mukodnek szuperul, nem kell hozzajuk nyulni, csak ha valtoztatni akarok valamin vagy boviteni

    Nem arról folyik a vita, hogy praktikus-e egy távirányító, hanem a hátulütőiről.
    akkor ezt eleg rendesen felreertettem, en azt latom hogy egyfolytaban csak az jon hogy mekkora hulyeseg, milyen felesleeges, luxus, stb
    hatulutoi nyilvan lehetnek, ugyanugy mint barmilyen mas megoldasnak is, azt meg merlegelje mindenki hogy neki sajat maganak mire van szuksege, es mit hajlando vallalni cserebe

    ilyen erovel arrol is beszelhetnenk hogy mennyire nem biztonsagos a hagyomanyos IR taviranyito, hiszen akar a zart ablakon kereszul egy 10 eves mobiltelefonnal is barki kapcsolgathatja a taviranyitos eszkozoket ehhez kepest a wifis csatlakozas nagysagrendekkel nagyobb biztonsagot ad, megsem latom hogy mindenhol hiszteriaznanak az emberek hogy masok kapcsolgatjak (vagy ha akarnak, kapcsolgathatnak) a TV-juket :D

    nekem egyebkent nincs bajom azzal ha vita van (csak nem szolhat arrol az egesz topic, hogy mennyire szep arnyalatu a konnektor hazakent hasznalt feher muanyag), sot azzal sem ha nem sikerul megegyezesre jutnunk (maga a vita is lehet sokaknak hasznos ha akar kesobb erre tevednek), csak legyenek ertelmes ervek-ellenervek, ne a gyulank-fele fogalmatlan hiszti menjen

Új hozzászólás Aktív témák