Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • japy

    őstag

    válasz albgab #7285 üzenetére

    Én ilyet vettem az asszonynak nagyon szereti! Az meg hogy hetente van frissítés az csak a felhasználónak jó. Vannak telefonok amik egy évben kapnak egyet és azzal kell élniük ha hibás ha nem.

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz albgab #7285 üzenetére

    A hívásközbeni hangprobléma nem feltétlen lesz meg (kevés ilyen visszajelzés volt), ha pedig mégis, az garanciális.
    A sok frissítés nem kötelező, csak bizonyos ROM-verziókat lehet hetente frissíteni, de azokat sem kötelező. ;)

    Samsung Galaxy A54

  • Psanyi42

    tag

    válasz albgab #7285 üzenetére

    (#7095) nemethchek19
    "Ez általában a beszélgetés elején jön elő, pár másodpercig tart és aztán megjavul."
    Ez a hangrögzítés során is tapasztalható, az első pár másodperc után mintha kattanna egyet és után már rendesen működik(persze attól még teljesen torz, de legalább már hallható). Engem ez nem zavar (még sosem vettem észre), mivel az első pár másodpercben úgy is csak helló van, nem rögtön a mondanivalómmal kezdem.
    Egy probléma van itt, amit szerintem zavaró lehet, ez a beállítgatás visszaállítódás, ez nem tudom, hogy hány embert érint, én személy szerint, nem állítgattam semmi eddig semmi olyat, ami visszaállt volna (hozzáteszem, nem sok mindenhez nyúltam még hozzá).

    (#7285) albgab
    "a hang probléma (a videó nem izgat)"
    A hang probléma azon kívül amit az előbb leírtam nem túl gyakran jelentkezik. Szerintem átlagos a hangja beszélgetés során, biztos vannak olyanok, akik jobb készülékeket használtak eddig, de szerintem teljesen elfogadható átlagos. A videósat meg meg lehet oldani, meg talán már a következő hónapban akár a Xiaomi is megoldja.
    "illetve hogy ennyiszer kell frissíteni (ilyen sok hiba van?)"
    Az hogy ennyi frissítést adnak ki rá, az nem feltétlen jelenti azt, hogy ennyi hiba van. Folyamatosan fejlesztik, optimalizálják, próbálgatják, én ennek örülnék. Ez egyébként Béta frissítés ami ennyiszer frissül, szóval ez nem hivatalos, a többi telefongyártónál is ennyi a frissítés, csak ők nem adják ki a bétát. A stabil jóval ritkábban frissül de legalább frissül, nem úgy mint a többi készüléknél, ahol jó, ha kijön 1 frissítés (nem nexusok).
    Én mindenképpen magyar garisat vennék, minden készülékből, bármikor kifoghatsz gyári hibásat.

    (#7183) Victoryus
    Biztos vagy benne, hogy nem az automata fényerő kavar be, próbáld meg ki és bekapcsolni, nincs letakarva a szenzor (pl egy matt fóliával)? Az automata fényerő egyébként is felülírja a csúszkát, azzal csak a közepes fényerőt szabályzod szerintem.

    (#7198) evooo
    Hát ha páran védőügyvédet játszanak, akkor te biztosan a vádat képviseled, mivel olyan hibákat is leírtál, amiket te nem, csak mások tapasztaltak :D
    treborna gondolom jól megmutatta, hogy mire gondol azzal, hogy dühös vagy.
    Szerintem azzal nem védőügyvédet játszunk, ha többen leírjuk, hogy nekünk rendesen működik a telefon.

    (#7204) CoolBoy323
    Nem arra gondolt, punky10 (#7203), hogy hibásan adja el, hanem szerintem arra, hogy annak adja el akinek van kedve vele mókolni, felrakni a patchet stb. Meg hogy ha ennyire nem tetszik neki a telefon, akkor jobb ha eladja.

    (#7210) 2007ath
    Ez így igaz, főleg ez attól függ, hogy ki mihez szokott hozzá, ha egy gyengébb hangminőségű telefont használt eddig is, akkor nem fog panaszkodni azért, mert nem olyan tisztán hallja a másik felet, mintha fülesen hallgatná a zenét.

    (#7218) 2007ath
    "a néhány ezer forintos hagyományos (nem okos) telefonoknál is alapból jó szokott lenni"
    A hangminőség itt is jó, csak nem tökéletes.

    "a hangrögzítő beszédhang felvételekor tökéletes minőségben rögzít"
    Hát ezt kétlem, a hangrögzítő nekem rosszabbul rögzít, mint ahogy a másik fél hall engem telefonáláskor. Te valami csoda készüléket kaptál, aminek jó a hangrögzítése, de rossz a telefonáláskori hangja, ilyenről még szerintem soha senki sem hallott :D

    "Működő szoftveres megoldások kezdenek megjelenni a hiba javítására,"
    A beszédhang mindig is elfogadható volt, a szoftveres megoldások a hangrögzítésre kezdenek megjelenni, és nem is a xiaomi által kiadott dolgokról van itt még szó, hanem ez a hiba javítása jelenleg mókolt custom patch. Szerintem valamit félreértelmeztél.

    "Akkor miért nem jelentkezik minden telefonon, amelyik ugyanazt a ROM-ot használja?"
    Ha szerinted a hangrögzítés jó, de a telefonálás nem. Akkor az tényleg nem szoftveres gond, 2 megoldás létezik, lehet a rossz mikrofont akarja használni telefonáláskor, vagy a másik amit ajánlok SZERVÍZ!! Mert ez a probléma mondom, eddig senkinek sem jelentkezett.

    Be lehet valahogy szúrni egyszerűen egy HSZ linket, vagy a link gombbal kell azt is megoldani?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák