Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaciG

    addikt

    válasz Dany007 #29 üzenetére

    "De most komolyan, egy buszsofőrnek, akinek az a munkája, nem pályakezdő, letette a megfelelő vizsgát, tényleg olyan baromi nagy dolog elvezetni egy buszt" -Nem nehéz, mert az már rutin kérdése, ugyanúgy meg lehet szokni, mint egy autót, vagy akármit (bár én még csak kezdő vagyok) Itt egyedül az utasokon van a hangsúly. Ha valakivel történik valami a buszon, akkor azért a sofőr a felelős, és ide nem kell komoly baleset, elég egy meggondolatlan fékezés, (amit egy feltételes emberi reflex is előidézhet), és a buszon álldogáló idős nénik sorra dőlnek el ,mint a dominó, és ha valamelyiknek lesz valami komoly baja (ugye azt mindenki tudja, hogy ők azért jóval könnyebben megsérülnek, meg amúgy se kellemes dolog kiterülni a a padlón...) akkor járhatsz évekig a bíróságra, ahol aztán a végén úgyis te viszed el a balhét.

    Nem tudom Pesten mik a lehetőségek. Ehhez a munkához, kell egy érettségi, B+C+D-s jogsi, valamennyi gazdasági ismeret, és 2012-től egy úgynevezett GKI vizsga (Ez ilyen nemzetközileg elismert szolgáltatói tanfolyam) Szóval ha annyira soknak tartod a fizut ,és azt mondod, hogy szinte elég hozzá ilyen kicsi végzettség is, akkor ha elmúltál 21, előtted a lehetőség, hogy te is kipróbáld. :D

    BANZAII

Új hozzászólás Aktív témák