Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz tildy #11 üzenetére

    A subway vagy valami?
    Nem hiszem el hogy nem lehet két hónap alatt melót találni, akár kétkezit is... : ( Ne keseríts el ennyire =/
    A múltkori interjú? Ahol a magyarok is voltak?
    Próbálj meg mindenféle fórumon körülnézni, hogy a többiek hol találtak melót... Akár zöldségcsomagolást is, csak ne kelljen hazajönnötök ammiatt h nincs lóvé... A ződségcsomagolással legalább időt nyernétek ha mást nem is.

    Van valami faszi... Munkalondonban vagy milyen címen van... Régen ő sok embert vitt ki meg adott melót is.

    Jah, megvan Varga Zoltán. [link]

    Tudom h übergáz a weblap, és nem túl bizalomgerjesztő, de anno 2004-ben én beszéltem vele, meg csomó emberrel is, akik rajta keresztül szereztek melót és szállást. Akkor minden rendben volt vele, tartotta a szavát elintézett mindent stb...
    Akkoriban volt zöldségcsomagolás, és éjszakai takarítás v.mi szállodában.
    Több ember kimenetelét is végigkövettem akkor a fórumon, az eltervezéstől, az első kinti fizetésekig... Szal elvileg megbízható... de csak akkor keresd fel, ha már nincs más lehetőség.... Mert ugyan bizalomgerjesztőnek tűnik a dolog, meg másoknál működött is, nekem mégis fura ez így. De hátha nektek is bejönne!

  • Dany007

    veterán

    válasz tildy #14 üzenetére

    Hát ez hihetetlen mennyire nehéz :S Legalábbis innen nagyon úgy tűnik...
    Azért ennek a Varga Zolinak a számát jegyezd meg. Elvileg ő egy héten belül talál mindenkinek munkát...

    De amúgy lehet hogy nálad is az lesz, mint nekem az itthoni álláskereséssel... Beadod ide-oda meg amoda is... Aztán semmi semmi semmi... Majd eltelik 1-2 hónap és óránként fognak hívogatni a melók miatt... velem ez már kétszer esett meg :)

    Amúgymeg, ha ennyi mindenből (amit megtesztek érte) nem lesz melótok, akkor bizony nemérdemes kimenni :S de ezt meg nem tudnám elhinni... Na kezd zavaros lenni.. Majd folyt köv. , mert most nálunk utsó munkanap van. Nemsokára koccintás , aztán meg céges piálás lesz :D

  • Dany007

    veterán

    válasz tildy #17 üzenetére

    De én ezt akkorse értem =/ Akinek diplomája van az is ugyan olyan jó arra a melóra akinek csak érettségije van... =/
    Azzal az emberrel meg nemtom mivan =/ 2004-ben beszéltem vele utoljára... Csak gondoltam hátha... Ez is egy esély.
    Szerintem nem rontottátok el azzal h szakmait kerestetek. Nem gond az.
    Az bátor dolog volt, hogy előzetes meló nélkül mentetek ki, de azt én se hittem volna, hogy ennyire nem megy...
    Lehet le kéne butítani az önéletrajzot... Mert ha mondjuk beadod egy konyhára a 2 diplomás, php fejlesztős önéletrajzodat akkor szerintem csak lesnek hogy vajon mit is akarsz te ott :)
    Még mindig van időtök bőven... Szal csak nyugi. Karácsony környékén szerintem már senki se foglalkozik ilyennel, de az év eleje az kapósabb lehet!

Új hozzászólás Aktív témák