Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bibgr0

    aktív tag

    válasz SimonYana #1263 üzenetére

    Kicsit nézelődj körbe az interneten. Youtube és google. Nagyon jól el lehet szórakozni egyedül és gyorsan lehet szintezni is.

    Amikor egyedül játszottam én a következőket csináltam:
    1. küldetések (ebből annyi van, hogy lépésenként belebotlasz egybe) és közben nyersanyaggyűjtés
    2. crafting: a begyűjtött nyersanyagból napi crafting feladatok és összeszedett, de nem jó tárgyak szétbontása
    3. random dungeon-ok (ezt a P menüből éred el) ahol megtanulhatod idegenekkel kb 30-60 perces dungeonokban, hogy csapatban hogyan tudsz heal-elni és napi 1x kb 1 szintnyi plusz xp-t kaphatsz
    4. ha megvannak a DLC-k is, akkor tudsz pl tolvajkodni (ott is vannak napik) vagy bérgyilkolni (szintén vannak napik)
    5. vannak dolmenek (térképen kis körkörös vonalak jelölik), ahol pár percenként megjelennek komolyabb ellenfelek. ott tudsz felszerelést és kis xp-t is gyűjteni. vannak erre run-ok is (ahol 100 másik emberrel rohangáltok dolmentől dolmenig)

    Szóval tökegyedül is nagyon szórakoztató a játék. Ha eljutsz 50. szintre, ott megnyílnak a veteran dungeon-ok és kinyílik a játék a champion pontok rendszerével.

    Egyébként van magyar guild is, szoktak embert keresni.

    Healerként bármely csapat örömmel fogad majd, ha megtanulod az alapokat.

    Jó játékot! :-)

Új hozzászólás Aktív témák