Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz Charlie #13 üzenetére

    Én is vártam, hogy majd a Pentium D aláfűt, és akkor megjön a hangja, de nem :) Ha majd lesz rá idő, megnézzük a Béuestorm II-t és a Green PS-t mert azokban elvileg ugyanez a bél van, csak más ventilátorral (és talán ventilátor-szabályzással).

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz izee #24 üzenetére

    Egyszer majd hallgass meg egy ilyen Zalman tápot, vagy inkább ne is, mert akkor már nem leszel tökéletesen megelégedve a sajátoddal :) Igen, ezek a Zalmanok rohadtul drágák, ez tény, de egyrészt nincs mi utolérje őket ezért megtehetik, hogy ennyiért adják, másfelől nem kötelező megvenni őket, harmadrészt a legmodernebb 85%-os belet mindenki ennyiért méri, akinek van. Lehet ezt a témát feszegetni, meg igen, a Chieftec is jó táp meg bla-bla-bla, de minek? El lehet olvasni a szöveget, meg lehet kérdezni a megfelelő topicban és utána döntse el ki-ki saját maga, hogy Chieftecet vagy olcsóbb FSP-t vesz-e, vagy kihagy néhány bulit és a megspórolt lét hozzácsapva, a Zalmanba nyúl bele. Én speciel Zent vettem, mert nekem a Chieftec ordít, a ventis Zalmant meg hallom. Nem, nem állítom be ténynek, hogy ez a legjobb megoldás, de ez is egy megoldás, az én szempontjaim szerint jelenleg legjobb.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz izee #27 üzenetére

    Igen, hallottam már a 350-es Chieftecet, a 360-ast, a Macron cuccait 12-es ventivel, egy seregnyi Codegent, Mercuryt, Enermaxokból 5-6 fajtát az utóbbi pár év FSP-it (kivétel a Green PS és a Bluestorm II), meg még néhány tápot (pl. csikó PH-s koromban a nagy tápteszt legtöbb szereplőjét - azokat, amik túléltek), ezért merem állítani, hogy a Zalman a legjobbak között van, ha nem az abszolút legjobb. Ennek megítéléséhez meg kellene hallgatni újra az S12-ket, mert azok már régen voltak. Emellett szoktam hallgatgatni a Silent PC Review hangmintáit és jó sok ventit is.

    Amit én nem szeretek, az amikor valaki meg van elégedve a sajátjával és annak alapján látatlanban véleményez valamit. Azt sem szeretem, ha valaki kiforgatja mások szavait. Hol is díjaztam én, hogy drága a Zalman? Max konstatáltam, hogy drága. Ha szerinted dárga, tiltakozz ellene úgy, hogy nem veszed meg.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • rudi

    nagyúr

    válasz izee #35 üzenetére

    Ugyan már! Csak a segítséget olyan formába kell önteni, hogy az ne hazabeszélésnek tűnjön, hanem tapasztalatmegosztásnak. A fórum pont arra való, hogy kifejtsd a véleményed, de ezt meg lehet tenni úgy is, hogy közben nem alkotsz véleményt valamiről, amivel élőben még nem is találkoztál.

    Tény, hogy a 350-es Chieftec is egy jó kis táp, de más viszonylatban mint a Zalmanok. Majd a kedves olvasók kitalálják, melyik fekszik jobban az igényeiknek, és had tegye ezt komolyabb befolyásolás és sejtett vélemények nélkül.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák