Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    Mindenkinek, aki a ''Hát igen a jót meg kell fizetni'' utat ismeri csak, mondanám, hogy tökéletesen elégedett vagyok a 350-es Chieftech GPS tápommal, ugyanis számomra meggyőzően halk, sztem aludni is lehet mellette könnyedén (amúgy fülelni kell, hogy halljam)
    +: Zalman 360W: 12V: 11A+15A, amire Rudiék kb bármit rá mernének kötni, ez a GPS meg 12V: 10A+15A, szóval ez is majdnem ott van.
    Márcsak annyi van hátra, hogy a szakik szerint FSP jobb mint DELTA vmivel, de átlagfelhasználó hol érzékeli ezeket? Sztem sehol, sejtésem szerint élettartamban sem. Mind2 minőségnek számít... +: ugyan a venti számomra tökéletesen halk, csak az aláírásban szereplő konfigot hajtja, tehát, lehet nem ismerem a max hangját. De amint mondani szokás, aki kajálós(=jó drága) gépet vesz az már a tápon se spórol(jon). A GPS-ről viszont azok számára írok, akik olcsóbb rendszert tudnak magukénak, és természetesen sajnálják a fölöslegesen kidobott pénzt...

    Megj: 1. Nemtom 400 vagy 450es GPS-nek hallottam hangját, ami viszont már tápokhoz képest talán hangosnak mondható. A gépben, amiben zalman volt a vga-hoz és alacsony fordulatszámon ment a D805 gyári hűtő, a táp volt a leghangosabb.
    2. Nem vagyok chieftech fan a legkisebb mértékben sem, amit írtam, az az igazság, tény:). Persze garanciát senkinek nem adok, h ua-ilyen jót kap ;)

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák