Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • izee

    senior tag

    válasz rudi #26 üzenetére

    ok, de 350es chieftechet hallgattál már? Csakmert sztem(de csak sztem) bőven halkabb, mint a 400 és nagyobb társai (mind GPS). Szóval, ha a 450es(asszem ilyet teszteltetek csak) alapján ítélkezel, lehet, hogy rosszul teszed.
    A tökéletes megelégedésem részben az árképzésnek is szólt:), bár én örültem volna, ha codegen áron mérik :DDD Így nálam ez nem nagyon rúg labdába, meg különben is, seasonic akad olcsóbban is:)
    Normál esetben esélyem sem lenne pl zalman tápot meghallgatni, ezért én egy kicsit mérges vagyok(szoktam lenni), amikor úgy beszélnek róla, mintha bárki bármikor megtehetné. Pl. bótban (kicsi/nagy, mind1) ha van is ilyen (ami ritka), a kedvemér kötve hiszem, hogy beüzemelik, csak esetleg ha nagyon úgy tűnne nekik, hogy meg is veszem azonnal...máshonnan meg honnan teszteljem, ha nincs semmilyen kapcsolatom, és mégcsak nem is pesti vagyok(mert azért a pestiek erős előnyben vannak ilyen téren)? Mifelénk nem terjednek a zalmanok meg egyéb drágaságok, ált-ban kizárólag rendelésre hozzák őket, és az is ritka eset, mert nemnagyon ''kell'' senkinek. (Visszakanyrodva) most viszont talán sikerül rábírnom egy ismerősömet, aki nem sajnálja a pénzt, úgyhogy megpróbálom megtapasztalni a különbséget...
    És igen, megtehetik (a drágaságot) zalmanék, de mért tegyék, ha kevesebb haszonnal (és persze mások is követve majd ezt a példát) egyenesen egy jobb világot lehetne teremteni. :C Viszont azért az olyan ember aki ezt egyenesen díjazza (megtehetik és megteszik=kihasználnak), az egyrészt nincs magánál, másrészt fú de mérges vagyok rá :(((

    Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

Új hozzászólás Aktív témák