Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Ma indul az xDefiant első szezonja

    gp Az új évaddal érkeznek az újdonságok is természetesen, többek között befut a GSK frakció és új fegyvereket is kapunk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz Soak #394 üzenetére

    Hát persze hogy más, meg akkor is más, ha hozzáveszed hogy milyen alaplap kell az egyikhez a tuninghoz és a másikhoz a tuninghoz.

    És mint látod az előtted szólót bizony az már 9K különbség csak a processzoron. Meg még legrosszabb esetben 5-10K az alaplapon. :F

    Az meg lehet, hogy a teszt nem dönti el, de van aki igen:
    ''A teszteredményeink alapján tényleg úgy tűnik, hogy a modern játékhoz, amik nagy VGA-kal elfogadható grafikai szintre vannak állítva bizony jobb C2D-t venni mint K8-at''

    Legfőképpen erre reagáltam.

    [Szerkesztve]

    Amúgy lehet, hogy az a baj, hogy én megrögződésből valahogy mindig melléteszem az árat. Nem értem én sem pontosan, de valahogy mindig mellékerül. :U

    [Szerkesztve]

    Az pedig, hogy azonos órajelen mi mennyit tud itt le lett mérve: [link]
    Játék ebben ugyan nincs, de van nekik online cpu chart és abban van 4 játék is.
    Csak itt megint az a baj, hogy az azonos órajel valahogy nem azonos árat takar :(

    [Szerkesztve]

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

  • VaniliásRönk

    nagyúr

    válasz Soak #394 üzenetére

    Akkor vegyük számításba azt is hogy a userek többsége nem tuningol, amelyik meg mégis az ezzel nagyonis tisztában van, de szerintem ez sem indokolja a teszt manipulálását, a célja pedig pont az lett volna hogy azoknak adjon támpontot, akik egyébként nincsenek tisztában az erőviszonyokkal.

    "Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák