Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3P

    tag

    Hát nálam is pont ez volt a nagy dilema, hogy 7900 GT, vagy X1900GT. Jelenleg úgy progbálok meg okoskodni, hogy látva azt, hogya régebbi játékoknál talán picit gyorsabb az NV, de az újabbaknál, (SM2.x, SM3) inkább az ATi-é az előny. Tehát így arra jutottam a régieket mindkettő élvezhető sebeséggel viszi, s igazából mindegy, hogy 50, vagy 60 FPS van, de az újabbaknál, ahol már az alacsonyabb FPS miatt már jobbak kell a + teljesítmány, így az ATi-t részesíteném előnyben. Szerintem jővő orientáltabb picit az ATi kártyája.
    Ez szól az ATi mellett, a kisebb teljesítmény, és így a hallkabb hűtés meg az NV mellett szól(t), a dilemám feloldásán talán a HIS ICE-Q III hűtésű X1900GT segített. Tehát már tudok venni végre hallk hűtésű X1900GT -t. Mivel a jelenlegi játékokhoz mindekettő jó, így a jővőre gondolva inkább az X1900GT-re szavazok.

    A gép váltás persze eltolódik, mert a teljes konfigot le akarom cserélni (AMD 2400+, 1 GB ram, HIS ICE-Q Radeon 9800pro), s most a Core2Duo megjelenése előtt, és az AM2-es AMD-k zuhanása előtt botorság lenne váltani. Ha elég sokáig hezitálok a végén még lehet, hogyse nem 79000Gt, se nem X1900Gt nem lesz, hanem valami új DX10-es kari persze az is erősen ár függő döntés lesz, s a mostani konfigommal is ki tudom húzni még egy darabig, csak a Heroes V futna rajta picit gyorsabban... ;).

Új hozzászólás Aktív témák