Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zaskar

    senior tag

    válasz oalex #171 üzenetére

    Milyen stereo BT headseted van hozzá? Elképzelhető, hogy másik típus is tudja ezt a ''zenenavigálást''? Ez alapból megy, vagy valahol be kell kapcsolni a menüben? Ill. arra is kíváncsi lennék, hogy a monó BT headsetek zenével milyen minőségben szólnak? Tudom, hogy ez így elsőre hülyeségnek hangzik, de én is sokat tekerek biciklivel, és a forgalomban többnyire azzal is megelégszek, ha a fél fülembe szól valami, és fél füllel a kocsikra is tudok figyelni...
    A bőrtokról meg annyit, hogy az nem minden értékesítési csomag tartozéka. Az én telóm a messzi Ázsiából érkezett, ott tartalmazza a doboz ezt a kis tokot. Tehát ha valaki nem találja a csomagban, azért nem feltétlen az eladó a hibás...Egyébként nem nagyon kell sajnálni (bár jó minőségű valódi bőr), de nem övtáska, és mint említettem, nagyon passzos. Tehát gyorsan nem lehet kihúzni belőle a telefont.
    A beszélgetési hangerő talán tényleg halkabb kissé, mint más Nokia modelleknél, de sztem nem olyan vészes, a hang minősége pedig kifogástalan.

Új hozzászólás Aktív témák