Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angelo69

    senior tag

    válasz Televan74 #721 üzenetére

    Televan ezt nem rad ertem csak te hoztad fol azert irok valaszkent.

    ''Aki Amd az amd -és is marad. Igaz ez a másik INTEL táborra is.''
    Ez a hozzaallas ami a hulye vitakhoz vezet.
    Mert en is jobban favorizalom az intelt de a northwood-om utan a64-re valtottam az elbaszott prescot miatt.
    De most tuti hogy megint intelem lesz mert a Conroe-val odacsapott.
    Nem ertem miert nem azt nezik az emberek hogy melyik a jobb hanem ezt hogy mert az intel jobb ,mert az amd jobb es ennek persz koze nincs ahoz hogy a gepukben az a marka csucsul. :U
    Es elfelejtik hirtelen minden bosszusagukat amiket az amd cipsetek bugjai okozna es azok az emlekek is csodalatos es felemelo pillanatta valnak szamukra. :DDD
    Elfigyelgetem a forumokban amiket manapsag a markahu amd-sek muvelnek...... szanalmas.
    Ugy vedik az ajmdt mintha fizetest kapnanak erte es inkabb sulyesztik magukat a butasag legmelyebb szintjere csak nehogy azt keljen mondaniuk hogy most ugye ''jobb'' az intel.
    Es ezekben a vitakban elfelejtik hirtelen minden bosszusagukat amiket az amd cipsetek bugjai okozna es azok az emlekek is csodalatos es felemelo pillanatta valnak szamukra. :DDD
    Tisztelet a kivetelnek!!!! :R
    A ket gyarto tema meg szerintem azert folos mert az intelnek sem erdeke szvsz hogy egyeduralkodo legyen a piacon mivel ha azza valna elkepzelheto hogy eleg komoly szabalyozasok ala esne ami addig nem vonatkozik ra amig versenyhelyzet all fon.
    Gondoljunk bele az aranyokba kinek milyen eroforrasai vannak es ugye ha az intel nagyon akarna akkor folvasarolna az amd-t mint ahogy azt Billy fiu is tette a konkurenciaval. :Y
    Nah roviden ennyi es uzenem minden amdfun-nak hogy kitartas biztos valamit hoz nekik is ez a ''valtozas''. :DD


    "Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

Új hozzászólás Aktív témák