Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb_net

    csendes tag

    válasz Atlantis #36 üzenetére

    Csak most találtam meg ezt a fórumot. Nekem 1 éve áll a szekrényemen egy V400. Ahogy megjelent, megtetszett, megvettem. :W
    Azóta a logitechnél az atyaúristennel is leveleztem már, mert szerintük az ''normális energiatakarékossági funkció'' hogy egy egér 10-20 mp inaktivitás után úgy leáll, hogy rángathatom, húzgálhatom, nyomogatom a gombokat, mert nem érek rá egy fél mp-es kattintásra legalább 5 mp-et várni... Ez nem hiba, tehát nem cserélik.. :(

    Lehet, hogy ezzel képesek emberek együtt élni, de én nem. Írok 3 sort a fórumba, beillesztenék egy smiley-t, és nem mozdul.

    Ez egy rakás szar. És a Logitech is... Ilyen kereskedelmi szemlélettel csak vevőket lehet veszíteni. Én nem mondom, hogy húdekicsesztem a cég bármelyik vezetőjével, mert nem veszek soha többet Logitech egeret, még ha jól is működik. Még azt sem fogják megérezni, hogy a több százas céges gépparkhoz sem... De legalább felajánlottak volna egy 3000Ftos vezetékest cserére, vagy elmondták volna mit kell átforrasztani a nyák-on, hogy kikapcsoljam ezt a fantasztikus funkciót. Ha bedugod a vevőt az egérbe, úgyis kikapcsol.

    Mindegy. Ez van. Megfizettem a tanulópénzt, csak hihetetlen, hogy erre bárki azt mondja: jó.

    A hozzászólásokból arra következtetek, a 200-as és az 500-as nem ilyen.. Használjátok egészséggel!


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák