Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomasman1985

    csendes tag

    Nah akkor egy gyors helyzet jelentés harmony one ügyben! Vettem egy ilyen távost! Kb 2 profil 6 devices és activetes teljes kitörlés után most működik minden, bár még a multimédia játékos nincs itthon! Tapasztalatom szerint a távos feltanítás után sokszor nem azt csinálja amit feltanítottam neki! Help gomb legtöbbször segít ezen a dolgon, és egy pár help után már probléma mentes! Jó dolog hogy ha egyszer megy akkor még a csajos is ügyesen használja! Másik pozítv dolog hogy amit nem tudok megoldani hivatalosan ara lehet másik megoldást csinálni! Negatív hogy kb 2 nap taktikázás delay timeok és egyebek állítgatása nem épp annyi hogy kiválasztod a listából hozzáadod és elvan felejtve! Legnagyobb csalódás hogy a Tvhez hozott gomb listában van olyan hogy input AV, input komponens1-2, Input Hdmi, és ezek közül nem megy az Input AV (samsung TV) ez elég problémés volt, de egy gombra kiraktam a source gombot autón most elmegy! Jó jó a távos de azért csak okosan, pl újonnan 40et nem adnék érte:S :W

Új hozzászólás Aktív témák