Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonK

    aktív tag

    Nekem volt régen (2002-2006ig) egy fekete multimedias BTC bill.-em, de nagyon komoly volt. Nagoyn szerettem, isteni, még most is megvan csak, jobb hiján a fülembe tudom dugni, mert a laptopon nincs ps2 (nem, nem fogok átalakitoval szorakozni) és egy Intellimouse 1.1a-t használtam hozzá. ezekkel nagoyn meg voltam elégedve, imádtam őket. Aztán egy nap hirtelen felindulásból elkövetett tesztolvasgatás után elhatároztam hogy veszek egy G20-at :D:D:D, magyarul egy G15-öt meg egy G5öt mellé. Nem sok jobb döntésem volt eddig periféria terén, mint ezek. A G15 ott alázza ezeket a most bemutatott bill.-eket, ahol nem akarja. A G5 (bár most egérről nem volt szó, de játékról ugyebár igen, IGAZ NEM játszom :U ) meg kompromisszumoktól mentes tökéletes egér (bocs, a balkezesek nem tudnak most érdekelni :) ). Szóval nem hinném, hogy nagy átütő sikerre várhat ez a két bill, hacsak nem azok veszik, akik már csak büszkeségből nem vesznek mondjuk razer egér mellé logi. bill.t (pedig tudják, hogy jobb :D ).

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák