Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • engusz

    veterán

    válasz VaZso #53 üzenetére

    A router Linux-ához ezekszerint közvetlenül is hozzá lehet férni és telepíteni rá egyes dolgokat?

    Igen. Simán telneten keresztűl tudod őt mahinálni. Viszont, úgy vettem észre, hogy minden komolyabb installációhoz, módosítához kell egy USB-s pendrive. Ami érdekes is, mert a Samba szerverem addig nem volt hajlandó menni az USB-s HDD-mel, ameddig egy pendrive nem volt rácsatlakoztatva a másik portra. Gondolom, ez azért lehetett, mert az NTFS-es HDD-re nem tudott írkálni, ellenben a FAT-ra (vagy FAT32-re) formázott pendrive esetében igen.

    Az USB protra kötött PEN-driveot is használhatom pl. web, vagy ftp szervernek?

    Szerintem igen, de meg kell buherálni érte a linukszát.

    A Deluxe változatnak nincs printer portja. Nekem viszont van USB to printer kábelen, amit az XP legalábbis mindenféle probléma nélkül felismer (eredetileg sem volt software a dobozában). Vajon ez működik vele?

    Azon a bizonyos külföldi fórumon talán erről is esett már szó. Ha körülnézel, egészen biztosan megleled a választ.

    Ez az Afterburner dolog ér valamit? Mennyit dob a sebességen?

    Bekapcsoltam, hátha nátha. De semmit sem vettem észre. Lehet, hogy azért, mert csak netmegosztásra használóm a hálózatot? :) Fene se tudja. Lehet, hogy a routerre csatlakozott kliensbe lévő kártyának is tudnia kell ezt a fícsört.

    Én egy Asus WL-100g PCMCIA kártyát néztem ki hozzá.
    Erről esetleg van valakinek véleménye?


    Én csak Broadcom és D-Link chippessel próbáltam. Előbbi g, utóbbi b szabványú. Eddig nem volt velük gond. Mindkettőnek csinos a saját szoftvere, de ahogy nézegettem az Asus-é se rossz.

    Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Új hozzászólás Aktív témák