Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djdee

    tag

    válasz moma #21 üzenetére

    És mennyire igaz! :))
    Nálam is megteremtette. Kb. 2napja szereztem be egy ilyet. Az ok egyszerű, volt két 15,4-es notink, amiből az egyik soha nem volt használva. Azonban nemrég lecseréltem a PDA-m egy N82-re, így hiányzott egy PDA szerű kütyü, aminek nagyobb a kijelzője, szerkeszthetők az office dokumentumok, ha prezentálnom kéll vmit, akkor bármikor ki tudom küldeni egy projektorra, vagy plazma TV-re. A kis hordtáskájával, olyan mintha csak egy filofaxot hordanék magamnál. Vagyis elegáns, mégis praktikus.
    Tehát elcseréltem az egyik notit egy ilyenre. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Könnyen kezelhető, nekem nagyon bejött a "kis pöcög egér". Netezésre kiváló. Most igyekszem lecserélni a PCMCIA-os netkártyámat egy USB stickre és akkor aztán bárhol-bármikor mehet a net.
    Na, mind1. A lényeg, hogy én is nézegettem 12" körüli subnotikat, de mivel árban ugyanennyi, vagy jóval drágább lett volna és a mérete/súlya sem összehasonlítható és mind a két kategória csak erre a felhasználásra kellett (vagyis nem érdekelnek a játékok és proci zabáló alkalmazásokat sem nagyon használok), így ennél maradtam és egyelőre nem bántam meg.

Új hozzászólás Aktív témák