Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Armahun #2 üzenetére

    Egy UI hiba miatt azért nem nevezhető egy OS "alapjaiban átgondolatlannak". Szerintem érdemes visszajelzést adni feléjük, hogy javíthassanak.

    Amúgy érdekes koncepció, hogy mikor már dizájnban egyre kevesebb a lehetőség, kihoznak egy ilyen "egyszerű" dolgot, mint az hogy legyen átlátszó a burkolata. Azzal a színezéssel meg kap némi steam-cyber-punk jelleget. Nem ismerem a rendszert, de készíthetnének hozzá egy a burkolathoz igazodó theme ui-t., mert ez a standard fekete, színes ikonokkal nem illik hozzá.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz fordfairlane #20 üzenetére

    Szerintem próbálnak nyitni a felsőbb szegmensek felé a sok olcsó belépő okostelefon után. Ott viszont nagyon komolyan előtérbe kerülnek az elérhető appok, szolgáltatások mind mennyiségileg, mind minőségileg, ellentétben a belépőszinttel, ahol ez nem volt kritikus tényező.

    Az elterjedést szerintem az is akadályozza, hogy nincs piaci verseny az FF mobilok között, mert más régiókba más telefonokat szánnak, így nincs valódi választási lehetősége a vásárlónak. Ha nem tetszik az ami nálad elérhető, akkor ott vége is a dolognak.

    Nálunk pl. jelenleg a 15 FF mobil közül csak 2 elérhető hivatalosan, az Alcatel One Touch Fire és a One Touch Fire E. Ez az Fx0 is csak Japánban lesz elérhető.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák