Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akos1994

    aktív tag

    válasz proof88 #6 üzenetére

    Nekem viszont volt Samsung S2-m, dobozból kivettem és mentem is vissza kb. 1 óra múlva mert sim-et nem ismerte fel. Alaplap hibás volt,magyarul gyári selejt. Kicserélték egy teljesen új telefonra,utána úgy vigyáztam rá mint a hímestojásra,mégis egy év múlva a képernyő ki/bekapcs gomb hol jó volt hol nem. Gyári romok a frissítésekkel csak egyre bugosabbak lettek,mind hulladék volt millió fagyással,hirtelen reboottal stb. Főzött rommal hibátlan(!) lett,de elegem lett belőle,megkeserítette a mindennapjaimat és eladtam. Samsung hűtő van a családban, mee' az olcsóbb volt mint a többi egy kicsit és jóó néz ki és jóó nagy.. (én már akkor mondtam hogy inkább ne..) Pár hónaposan a vízadagoló mechanikájában valami elromlott és néha a műanyag fül kiakadt,nem lehet leállítani,pohár megtelik és folyik ki a 4 liter víz. Apám erre csak vett egy androidos ütésálló samsungot (nem jegyeztem meg,hogy melyik és nem is érdekel) szoftveresen az is egy foskupac,de nem is csináltam meg már neki a rom frissítést,se főzött romot meg főleg a a gari miatt, és előre figyelmeztettem, hogyha azt vesz akkor nem kap "házi" supportot.. :DDD
    Crt monitorm is volt annó,szintén samsungban,de azt már meg se említem..
    Lehet,hogy a fikázások nagy része ostabaság,de van amelyik mögött van tapasztalat is. Nem is egy. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák