Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz hallador #132 üzenetére

    Fut rajta != Ertelmezheto sebesseggel lehet barmit is csinalni.
    Szerintem a 150.000+ alkalmazottbol gyanus, hogy nem webes cegrol beszelgetunk es checkoltam megint tovabbra sem devops vagyok. :) Bar teny es valo, hogy jobban belemaszok az infra architekturaba is (jelen esetben cloud), hogy megagyazzak. Ezen felul a munkahoz kell egy lucidchart ahol szepen lerajzolom a dev-eknek mit is kell produkalni illetve vazolom a securitynek mi is tortenik pontosan.

    Nem vagyok ad admin, sot igazan semmilyen admin, de hidd el, ha nem lenne megoldott nagyvallalati kornyezetben profi modon a felugyelet, akkor baromira nem engednenek export control ala eso infokkal zsonglorkodo emberkeknek Mac-eket. Ezek ugye azok az emberek akiknek cloud-ban nem is lehetnek dolgaik, sot sok esetben allamileg uzemeltetett datacenterben lehetnek csak az onprem ad anyagaik. Megis vigan Mac-eznek. Ja es nem web-es startup mielott ez jonne. :N

    A lenyeg abban van, hogy nagyon is alkalmas profi munkara. Ha a profi munka rendszer adminkodas, akkor ahogy vazoltad is mar lehetnek buktatok. Na de oda nem is osztogatnak Mac-eket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák