Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nexplo

    őstag

    válasz Dragon3000 #47 üzenetére

    Nem kívánom hogy belefuss egy pormentesnek látszó pár évet bányában 0-24-ben futott visszadobozolt tápba. Ismerősöm járt így. HDD esetében (SSD is) régebben jártam úgy hogy pár üzemórás normál WD-nél sikerült olyat vennem ami tényleg 1 üzemórás volt 100/100%-os. 5napig bírta. Később derült ki hogy refurb volt és úgy vehették meg nagy tételben fillérekért, majd hdd sentinelt futtattak rajtuk ami le is futott csak hogy a hdd nem sokkal később megállt mint a szög. Nem ecsetelem a részleteket de utánajárás mászkálás és több hét várakozás után kaptam egy másik refurb-ot a cégtől... A 30-40% amennyivel olcsóbban megvettem a lemezt így már kapásból nagy bukfenc lett. Mint mondtam korábban, ki lehet fogni jó vételeket én nem is vitatom, de én maradok az újnál lehetőség szerint. Bontott használtat ezekből nem veszek ha nem muszáj. Használt terméknél mindig van benne egy kis veszély, tudnék mesélni videokártyától kezdve alaplapról stb stb, járt nálam pár száz ilyen termék amivel gond volt :)

    [ Szerkesztve ]

    Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Új hozzászólás Aktív témák