Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz talmida #8 üzenetére

    Na, hát ennek örülök. Pedig nem is olyan rég volt egy nagy hurrikán hullám arrafelé.
    Gondolom azért ilyenkor megvan az a bizonyos összefogás, hogy mindenki segít a másiknak meg hasonló. Ezt itthon egyenlőre nehezen tudnám elképzelni.

    Amúgy meg hurrikán semlegesítésre sok ötlet van. Legalább 4-5-6 féle ami használhatónak tűnik, de persze egyik sem biztos. Főként mivel még nemigazán próbálták ki. Azért nem, mert mindegyik terv eléggé nagy horderejű, jó nagy összegbe kerül. Paradoxon...lol.
    Régen próbálkoztak valami berepüléssel, és asszem jódot szórtak szét, hogy eloszlassák a felhőket, ahogy manapság az oroszok is jóidőt varázsolna bizonyos rendezvényeikre... De asszem hurrikánnál félsiker volt csak...

    Hehe, akkor még se full gartis a benyó, de azért nem rossz kezdeményezés.

    A Wallmart az nem egy vásárlóevő szörnyeteg? : D (south park)
    Az a 70 dollár az nálunk is egy átlagosabb 7végi bevásárlás. Már majdnem mondtam, hogy csak picit drágább, mint itthon, amikor olvastam a sok ződséget :) De amikor a gallonos részhez értél akkor azért elképedtem xD
    Ti gallonban veszitek a narancslét, a bort (: O ) meg az aludttejed is? : D Az durva. Na viszont így már nem sok az a 70 dollár. Asszem fent írtad, hogy olyan 4 liter a gallon. Nálunk egy jobbfajta narancslé 300-600Ft.- Vagyis 2-3$. Ergo a gallon már majd 12$ lenne. A borról meg nem is beszélve.

    Tivus mondja mindig, hogy Amerikában sincs kolbászból a kerítés, de azért ez már közelíti azt : )

    Szal felőlem bármit nyugodtan írhatsz azusáról. Én biztos szívesen fogom olvasni.
    13 éves korom óta tervezem xD Mármint h egyszer kimegyek... Majd egyszer....
    Hja, aztán ha egyszer odajutok, hogy kimegyek, akkor már nem a pénz fog érdekelni. Nemrég néztem talán 155.000 huf / fő a jegy New York Pest oda-vissza. Ergo ha már összegyűjtök 3-4 kilót egy útra, akkor 5-6-ot is összeszedek, hogy ne kelljen szűkölködni.
    Majd esetleg a szállásokról írhatnál bővebben. Bár nemtom milyen infóid lehetnek, amit ne tudnék megtalálni a neten (kivéve a kuponok :) ) de lusta is vagyok.
    Utazási irodánál néztem New York-i utat. Valami 90$ volt a legolcsóbb szoba / nap / fő ! Ennek 2,5x-e volt a legdrágább, de az is csak 3 csillagos volt, és no ellátás! Na akkor megijedtem, hogy na ide se kell mennem... Aztán v.ki magyarázta, hogy 200$-ért lehet már bérelni egy szobát / hó... Szal azért talán van remény. De ha már New Yorkba megyek, akkor nem a legputrisabb részen akarok megszállni : ) Közbiztonság miatt is. Hja erről is írhatnál :)
    Az egyetlen dolog, amiért szívesebben élnék Angliában az a közbiztonság. De egyenlőre be kell érnem Hungáriával :)

    @Psychonaut: ahogy látom ebben is hasonlítunk ;) Csak nem vagyunk rokonok xD

    [ Szerkesztve ]

  • Gergő_

    őstag

    válasz talmida #8 üzenetére

    It's true :D
    Épp most kaptam csokit US-ből. olyan amit itthon nem kapni, tényleg finom.

Új hozzászólás Aktív témák