Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz Dany007 #12 üzenetére

    Igen, ezek a hurrikán-elhárító vagy megsemmisítő kísérletek igencsak költségesek, mert óriási méretekről van szó. Az Iván pl az egész Mexikói Öblöt beterítette, figyeld meg a linken.

    Nem tévedés, gallonos itókákat vettünk. :DDD A joghurt is közel 1 literes. Minden nagyobb egy kicsit. :DDD

    A WalMartról nem akarok semmi rosszat mondani, :N ... mert hozzánk nagyon közel van, és van egy-pár excellent szolgáltatásuk is, mint pl a festék keverés. Biztos Magyarországon is van ilyen, de nekem minden alkalommal bámulatos, hogy pl egy körömnyi falmintából pillanatok alatt megállapítják, hogy egy vödör fehér festékhez miből mennyit kell keverni, hogy ugyanazt a színt kapjuk. Ezt egy számítógép végzi. Beszkennelik a mintát, majd a computer számolgatása után odateszik a vödör fehéret a "csap alá", beleadagolják a kikalkulált színeket, aztn egy nagy rázó- masinába helyezik a jól lezárt festékmixes vödröt, ...ahol kis idő múlva tökéletes egyenletességűre keverednek a színek, és csodák-csodájára ugyanazt kapom, amit kértem. :Y Mindezt kb 10$-ért. Ja, ez is 1 gallon. :DDD Ez lehet, hogy nem olcsó, de praktikus. A világ összes színét kikeverik, ha akarom...

    Szállás: Államonként, városonként, hotelonként változó. Ha online előre lefoglalod, akkor általában olcsóbb. Ezt jó tudni. Úgy látom, benneteket főleg NewYork érdekel. :) Ha kifejezetten elegánsabb szálláshelyekre vadászol ott, akkor sem fogsz csalódni. ;] Van belőlük bőven. New Yorkban mi barátoknál laktunk, ezért ott még nem volt szerencsém szállodában aludni. A másik barátunk Manhattenben lakott. Na, ott van aztán csak borsos ára mindennek!

    Közbiztonság:
    körzettől függ. Vannak szinte abszolút biztonságos vidékek, de a nagyon lepukkadt, szegény negyedekbe még a rendőrök is félnek bemenni. (Nagyon sietek, majd máskor folytatom)

    Tildy Miért érdekel a federal law? Hallottam én piszkos dologokról.. De, mondd, hol nincs? :((( Tudom, ez nem vígasz, de engem nem annyira érdekel ... Szeretem az USA historyját, az alapító atyák lelkesedését és tiszta törekvéseit... legközelebb Webstert szeretném lefesteni.

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák