Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz Bazsee71 #445 üzenetére

    1)
    SZVSZ. úgy igyekeztem megírni. :U De azt is meg kell jegyeznem, h jó pár éve már nem Mo-on élek, amiből kifolyólag nem ismer(7)em az ottani mai széljárásokat, szlenget ..legújabb szó-értelmezéseket stb....Álmomban sem gondoltam volna, h a pólyás-nyelv kifejezés ilyen sértő lehet!

    Mégegyszer mondom : itt az USA-ban van egy nagyon elterjedt, népszerű ismeretterjesztő könyv-sorozat [link]...amit ugyan nam kívántam utánozni, csak a címet kölcsönözni, azt is elég tompítva... ui az eredeti jelentéssel ellentétben én nem hoztam kapcsolatba a butasággal vagy tudatlansággal, csupán az ''ártatlan korrral''. Az egész dolog hátteréről nem muszáj tudni senkinek semmit, ez csuppán a cím születésének története....No, de télleg mindenbe bele lehet kötni, ha valaki azt akar. ;)

    2)
    Apám fizika tanár volt, őt pedig Öveges prof. tanította, aki mindig azt mondta, h az tudja igazán a szakmáját, aki ''baba'' ill.gyerek-nyelven is el tudja mondani a világ legbonyolultabb összefüggéseit is. ;) Szerény kísérletet teszek a követésében.

    3)
    Természetesen azt csinálsz amit akarsz.

    4)
    Nem haragszom. :)

    [Szerkesztve]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák