Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz MZperX75 #22 üzenetére

    Nem a megjelenítő váltásról van szó, ha már a megjelenítő váltásával változik az asztal felbontása akkor már régen xar amúgy szerintem. Akkor már inkább kiterjesztett asztalon ráhúzom a notiról a vetíteni való cuccot a projira és nem tükrözöm, de nekem spec tükrözni kényelmesebb, szóval egye csak meg a bemenetén.
    Amúgy arra a kérdésre mondtam, hogy "minek támogatja a 3D-t FullHD-ban?" Ugye lehetne benne olyan elektronika spórolásból, ami az adatsűrűség miatt a 3D-t már FullHD felbontással nem fogadja, csak mondjuk 720p-ben vagy mégalacsonyabb felbontással mondjuk natívban 2x 1024x768, csak akkor állíthatnád minden alkalommal a PC videokártyáján a felbontást, mivel már a projin vagy régen a 2D képpel mondjuk FullHD-ban a Windows-ban matatva, mert azt 2D-ben még megeszi csak a 3D miatt vissza kell vegyél. Ez így szar lenne.
    PC-nél csak kényelmetlenséget okozna, de egy BR lejátszónál már szívás lenne. Szóval teljesen jó, hogy támogatja a bemeneten a FullHD 3D-t és nem kell a felbontással szarozni. Aki szerint ez csak parasztvakítás azzal nemtok mit kezdeni.

    (#21) schawo

    Te dolgod, azt nézel amit akarsz, de szerintem nincs projektorod. Ha lenne és ennek ellenére egy monitoron néznél filmet akkor nem akarlak meggyőzni semmiről. Ha neked az jó, nézd. Én egyedül is projektoron nézem a filmet, ha éppen van itthon. Szerintem van értelme. Állandóra csak egy leselejtezett Infocus X1a van itthon, ami natív 800x600, de még azzal is sokszor mozizom. A filmben a sötét részeknél már kevés, valszeg a lámpa, de egyáltalán nem zavarnak a pixelek azzal sem, pedig egy kb. két és fél méteres kép van a falon azzal is.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák