Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz #20691712 #46 üzenetére

    Ismét valaki, aki helyettem tudja, hogy nekem mim van és mit csinálok szabadidőmben. :P.

    De segítek, mert látom nem megy:

    -Nincs 24"-os szarom. Sőt, egyáltalán nincsenek szarjaim.
    -A Notebooknak benne van a nevében, hogy hordozható számítógép. Ha a profilomat megnézed, láthatod:
    "Alapvetően külföldön tartózkodom.." Azaz hordozom a "számítógépem", mert ott azon intézem az ilyen jellegű dolgaim. És csak azt. Van úgy, hogy 3 napig be sem kapcsolom, mert nem kell. Nem, nem bámulom napi 24 órában. Még mielőtt kötődést alakítanál ki a 24-es számhoz. :D.

    Ez a Dell - amúgy FHD noti most egy HDMI kábelen hozzá van kapcsolva egy 29"-os, 2K-s monitorhoz. A noti előtt egy Rapoo Blade és a hozzá tartozó vezeték nélküli egér van. A monitor a falon, velem szemben, én egy kényelmes fotelszékben ülök éppen. Ha nem vagyok fáradt, akkor egy 2K-s Asus Zenpadon megnézem a híreket, kézbe véve kényelmesen, aztán ennyi. Élem az életem, mint minden - általad gondolom, nem - normális ember. Az eszközök vannak értem, nem pedig fordítva. Amikor és ameddig kellenek, használom őket, aztán megyek a dolgomra. ;).
    Tehát ne erőlködj, az ilyen semmitmondó, okoskodó beböfögéssel, meg a "majdénmegondommidvanésmitcsinálsz" stílussal. Mert nem vagyok rá vevő. Hogy mi egészséges és mi nem, arról egy live streamet lehetne indítani, mert nagyjából kifogyhatatlan a "készlet".

    De gondolom, te meg belehelted ezt a kommentet ide a fórumba. Semmi gerincnek egészségtelen testtartás nem volt, ahogy valami fölé hajoltál és bepötyögted. :DD :N

Új hozzászólás Aktív témák