Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Csabroncka #44 üzenetére

    A játszóteres anyukás dolog szerintem nem jó példa

    Sok gyerek örül hogy a többi gyerekkel játszhat, az anyja meg úgy sem fog a mászókán lógni, szóval addig nyugodtan telefonozhat, de a figyelme mindenképp a gyereken legyen, szóval ne tudjon a kiskölök a 4 sávos úton labdázni, mert az anyja pont megoszt valamit.

    Én is érzem, hogy túl sokat netezek, telefonon és gépen is, bár elsősorban telefonon, főleg a fórumot olvasom egész nap szinte, de érdekel, és minden számomra lényeges dolog meg is marad a fejemben, sok más lényeges dologgal ellentétben, ami lényeges lenne, csak épp engem nem érdekel, az husss, volt nincs.

    De pl ülünk az autóban, munkaidőben, utazunk, nem sok mást tudok csinálni, mint netezni, beszélgetni nem lehet egész nap ugyan azzal a 3-4 emberrel. És régen mikor nem volt telefon vagy net, akkor sem mentek oda az emberek egymáshoz, hogy beszélgessenek, hanem újságot olvastak, vagy álltak csendben.

    Tv-t pedig azért nem nézek, mert másról sem szól, csak arról a 10-20 felkapott emberről, akik vagy ülnek és beszélgetnek valamiről, számomra semmiről, vagy valami dzsungelben vannak, ahol különböző idiótaságot kell megcsinálnia ugyan annak a pár embernek, hát hol érdekel ez engem? Izgulni kell rajta, vagy félni vagy mit? Van én nekem saját életem, nem kell hogy másét nézzem a tv-ben

    A tv műsorok nagy rész egy nulla. Régen néztem discoveryt, de ott meg annyi ismétlés és reklám van, hogy azt meg már azért nem lehet elviselni

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák