Hirdetés

  • V Rising teszt

    gp Két évvel ezelőtt nem várt sikert hozott a Stunlock stúdió számára a V Rising, és most minden földi jóval teletömve kiléptek a korai hozzáférés árnyékából is. Nézzük, mit is hoznak a teljes pompájú véres kalandok!

  • Hamarosan megjön a Samsung 360 Hz-es QD-OLED monitora

    ph Az 1440p-s kijelző az előzetes tapasztalatok alapján kellemes opciónak tűnik az 1000 dollár alatti szegmensben.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ipse89

    tag

    válasz Vakegérke #23 üzenetére

    35 év? :Y Aztaku*va :Y

    Amúgy Részvétem... :o

    Számomra azért hihetetlen, mert a mai lányok... Mikor fiatal(abb) voltam( 16-17) azzal nyugtattam magam, hogy majd az idősebbek. Az a baj, hogy 20 évesen alig ismerek "normális" csajt, de még találok. Van egy icipisi probléma, hogy nekik bezony mindnek van barátja :(( . "Felebarátod feleségét ne kívánd!" Nem kivánom, csak nagyon irigy vagyok :(( Komolyan mondom... no comment. Nembaj. legalább a tanulmányaim megyegetnek, az mellé meg elég pár futó kaland. ;]

    (#24) icecave

    Csodás volt az exemmel az az 5 hónap, amíg meg nem csalt hirtelen,( én Győrbe ő meg Bajára ment tanulni) majd még engem álitott be a sz@rnak, hogy miattam ment tönkre a kapcsolatunk... Megmérgezte az emlékeimet, és ha meghallom a nevét, nem a szép emlékek ugranak be először...

    Szilveszter környékén rájött, hogy elcseszte anno és visszaakart jönni hozzám. Naivságom és a jó szívem ide vagy oda, nem engedtem vissza. Nincs bizalom, nincs 2. esély.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Új hozzászólás Aktív témák