Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Egon #24 üzenetére

    Nézd, én úgy látom, hogy az Nvidia termékeinek piacain a konkurencia sikeresebb. A PC-s gamer piac folyamatosan csökken, ami érinti mind az AMD-t, mind az nVidiát, de az AMD cserébe elvitte mindkét next gen konzol szerződést, a professzionális szegmenst nem ismerem, de szerintem ott is nyerőbb az AMD nyitott gondolkodása, mint az nVidia zárt röghöz kötött felfogása. A mobil szegmensben szintén hátul kullog, ez az Android játékokra épített kézi konzol meg nevetséges, miközben a Nintendo és a Sony is küszködik a telefon-tablet piac miatt, pedig nekik van egy nagy halom a saját kézi konzoljaikra írt játék. Látom, hogy mozdulnak jobbra-balra, próbálkoznak, de mindenhol hiányzik valami.

    Szvsz nekik az tenne jót, ha felvásárolná őket az Intel. Az Ati is mennyit küszködött anno, de az AMD-vel nagyon jól kiegészítik egymás és sikeresebbek lettek. Az Intelnél pont az hiányzik ami az Nvidiának van és fordítva. Amúgy persze igaz, én írom a marhaságokat, de érdekes módon mikor startolt a Shield én azt jósoltam, ami most bekövetkezett.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák