Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    Azoknak akik szerint egy normális vga árából megvan a konzol: én eddig soha nem vettem 60k-nál drágább vga-t a gépembe és nem is volt szükségem rá! Ha ti összeraktok 60k-ból egy valamire való konzolt akkor gratulálok nektek!
    A PC-t amúgy sem érdemes összehasonlítani egy konzollal! Hol fogsz te konzolon játék után mondjuk filmet vágni, vagy photoshopolni???? Az egyik egy valódi multifunkciós eszköz, a másik egy célgép kifejezetten játékra, és hiába magyarázzák nekem hogy lehet velük netezni, vagy chat-elni, soha a büdös életbe nem lesz olyan egyszerű vele mint PC-n!!!! Ez tény. :W
    Min. 120k-ba kerül egy valamire való konzol, nos normális (a ti szavatokat használom erre) PC belekrül mondjuk a duplájába, de azon már a Crysis 3 is fullon megy! Továbbá nincs megkötve e kezem az exkluzivitás baromságaival! Ilyen alapon két konzol kell mert ott sem mindegyik játék lesz mindkét konzolon!!!! Mennyi is az? Lassan 300k-nál tartunk, de 250 biztosan!! Miről beszélünk akkor??? :W
    Véleményem szerint ezt az egész hajcihőt a barom Nvidia kezdte, amikor a PhysX felvásárlása után elkezdett görénykedni. Az AMD-nek legalább volt annyi esze hogy nem ment ugyanebbe az irányba teljesen. Persze az elején ők sem látták mit fog ez okozni, így nem lehet teljes egészében őket hibáztatni!
    A jövő azonban ennél bonyolultabb! El fog jutni az informatika oda, amikor mindenre célgépeket fognak használni és kész. A PC-s piaccal az a baj, hogy rengeteg a gyártó aki mind másképpen akarja létrehozni ugyanazt, ezáltal is nehezebb optimalizálni rájuk a szoftvert, és ezért tudott a konzol igazán életképes lenni. Célhardverre való fejlesztés sokkal ésszerűbb és profitábilisabb.
    Azzal pedig senki ne jöjjön nekem, hogy a konzolokon jön be a sok fejlesztési zsé, mert ők megveszik. Jártam olyan lakásban ahol az ott üzembe helyezett konzolhoz egyetlen egy legális szoftver nem volt, csak másolt!!! Mindenki azt vesz meg amit akar, és ebben a fejlesztők nem akadályozhatják meg a játékosokat! Én speciel most már elég sok játékkal rendelkezem, amit én vettem meg a saját pénzemből, legálisan, leginkább digitális formában. Hiszem és tudom, hogy vannak még hozzám hasonlók kellő számban, és így a PC-s piac is életképes lehetne akármeddig, feltéve hogy a szegmens nem változik, DE fog és folyamatosan változik. Oriási hitbéli viták folynak itt megint, aminek persze semmi értelme, ezért én bele sem megyek. A dolgokat én így látom és próbáltam többféle szemszögből ugyanazt megvilágítani... :R

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák