Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Puma K #113 üzenetére

    Szóval 2015-ben vetted a GTA V-hez a GTX 760-at, tehát a válaszod: 2 éve.
    Annak a cseréje, ahogy írod, nem amiatt volt, hanem mert: "eladtam míg számomra elfogadható árat kaptam érte" és inkább toltad HD 4600-on egy csomó ideig, nehogy sokat bukj rajta és a 1070-et is egyfajta árkényszer hatására újítottad be akkor amikor, így én azt sem számítom bele plusz te sem gondolod komolyan, hogy a GTA V-nek GTX 1070 kell, ugye? Biztos vagyok benne, hogy a jövőre gondoltál, amikor 1070-et vettél és nem 1050Ti-t vagy 1060-t, amiken a GTA szintén vígan szaladt volna, különösen a többi HW upgrade mellett...

    Köszi a választ, én is kb erre tippeltem, hogy minimum másfél éve.

    Egy dolog még érdekelne: végül mennyivel buktál kevesebbet a 8 hónap miatt? Megérte a "böjtölést"?

    Persze, azt hozzá kell tennem, hogy az utóbbi pár hozzászólásommal csak arra akartam rávilágítani, hogy a GTA V nem musthave a jövőbeli tesztekhez, saját jogán semmiképpen, max az alternatívákhoz képest, és ezt a népszerűsége sem kellene hogy befolyásolja...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák