Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz dabadab #47 üzenetére

    Ja én is beleolvastam a javaslatcsomagba és eleve KRESZ módosítással indul... :D

    De én örülök neki, hogy van 133 ember, akik nem csak az ország legbátrabbjai, de még polihisztorok is, hogy így össze tudnak rakni önállóan tíz-húsz-harminc szakpolitikai területet átfogó javaslatcsomagokat, ahelyett, hogy ezeket a szakpolitikákért felelős személyek tennék meg.

    Azt már meg sem néztem, hogy a javaslatcsomagot esetleg a szokásoknak megfelelően megint tegnap éjfél előtt tették-e elérhetővé, kellő időt hagyva a szöveg megismerésére, értelmezésére és a felkészülésre. Én egy kicsit sajnálom, hogy a kedvenc parlamenti folyosómról Kövér kitiltotta az újságírókat, mindig azok a videók voltak a kedvenceim, amikor egy ilyen salátacsomag megszavazása után az újságírók kérdéseket tettek fel a képviselőknek azokkal a törvényekkel kapcsolatban, amikről 10 perce igennel szavaztak és csak hebegtek-habogtak, felidézni sem tudták még hozzávetőlegesen sem azoknak a tartalmát. Hiányoznak ezek a sitcomok.

Új hozzászólás Aktív témák