Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    válasz gyuszito #74 üzenetére

    A jó ég emlékszik már, több ilyen játék is volt... pl. Armored Warfare bizonyos pályákon belassult, a Total War: Warhammer II meg pl. általánosan elég lassan fut már 1440p-ben magasabb grafikával... Abszolút nem nehéz megfogni ezeket a most piacon felső-középkategóriásként árult, de egyébként 2-3 éves architektúrákat.

    Persze hozzátartozik hogy nekem nem 40-50 fps a cél, inkább a duplája. 80-100fps már kellően "folyékony". (nyilván 144Hz monitor mellett)

    A G-Sync / FreeSync-et hagyjuk inkább, mindegyiknek voltak betegségei már korábban is, a Spring Creator's Update óta meg egy katasztrófa az egész.

    @ Mr.Spock
    Ott írtam korábban hogy RX 580 volt már itt-ott kevés 1440p-re. A Vega bírta már amit nekem kellett, csak messze túl hangos volt a ref. kártya még az energiatakarékos profillal is... a customok árát meg inkább hagyjuk...
    Ez a FreeSync 51fps-től működik ez nem tudom honnan jön, 48-XXX FreeSync tartományú monitorral valóban kb. 50fps-től kezdve érzi jól magát, az LFC pedig egy zsák sz*rt nem ér, pontosabban többet árt mint használ. Viszont vannak olyan FreeSync monitorok amiknek az alsó határa 35-40Hz, nem 48, ott ez az 51fps-es állítás nem áll meg.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák