Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S3R6PH

    tag

    válasz Deck #15798 üzenetére

    Nem lusták csak hülyék. Nagy az Isten állatkertje.

    Nos én teljesen megvagyok elégedve a sajét Z-mel. Ismerem a korlátait és a Pozitívumait.
    Születésnapom alkalmából épp most kaptam hozzá egy 4200mAh tokot amivel NAGYON megvagyok elégedve!

    A probléma amivel zaklatlak titeket srácok az csupán annyi, hogy a páromtól kaptam karácsonyra egy MogaPRO GamePAD-ot ami qrvajó lenne ha éppen csak officiálisan többmint 170 játékot támogatna (a Marketen kb.: 2000 játék és aplikáció létezik az androidos telefonokra) és amikor megtudtam hogy ROOT-olt állapotban mire képes a telóm (ebből a 2000-ből legalább 1500 shimán) akkor gondoltam, mért ne!

    A PSP-met is magamnak törtem fel anno. (1000-es széria)

    Csakhát ugyebár egy picit paranoiás is vagyok merthát mindenütt erről beszélnek, hogy a ROOT-olás mien f@sza, csak ha nemfigyelsz akkor könnyen szétcseszed vele a telód.
    Azt visszont nemszeretnénk, ugyebár....

    (meg a PSP nem Android)

    Ezért van szükségem 100%-os bizonyosságra, hogy amit csinálok azzal nem b@szom szét a telefonom.

    Ezért ma bementem pár mobilos szaküzletbe utánnajárni, hogy megtudnák e ROOT-oni a telóm ha én nem merem.

    Egy helyen azt mondták, hogy hozza vissza jövő héten, beszerezzük a szükséges programokat.

    De a legtöbb helyen azt, hogy: Isten ments! Szét b@sszák az alaplapot vele! A ROOT-olás az túl veszélyes!

    Nos nektek mint hozzáértő embereknek mi a véleményetek erről?

    Mert nekem nagyon kell aza Qrva ROOT ACCESS!!!

    [ Szerkesztve ]

    SAMSUNG Galaxy S10

Új hozzászólás Aktív témák