Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lcee79

    őstag

    válasz Márko88 #508 üzenetére

    Én mióta NOVA launchert használok megváltozott bennem a lagmentesség fogalma, úgy állítom be ahogy akarom, és jelenleg nálam ez a félelmetesen gyors kategóriába tartozik, ahogy lépkedek képernyők közt és az appok és widgetek közt :) és ONE X-en, nem egy mai csúcsmobilon...
    Blinkfeedet úgysem használtam, minden akkumerítő dologtól meg is szabadultam vagy törölve vagy tiltva van, a facebook, stb is, mert különben fél napot sem bírna, és még így is töltöm napközben, mert ha nagyon lemerül akkor egész este töltőn lenne, azt meg nem akarom...

    Szóval lényeg, hogy szerintem egyik gyári launchert sem lehet ilyen tempóval használni...
    És arról meg nem is beszélve hogy van hozzá végtelen ikonpack amiből akármilyet használhatok, amitől sokkal jobban néz ki az egész, htc widgetektől is találtam jobbat, de legalább azzal megegyezően jót. Ja és csak átlátszó widgeteket szeretek kirakni, hogy a hátterem rendesen látszódjon, a gyáriak meg mindig háttérrel rendelkeznek...

    Holnap mikor megjön a Z3C, meglátom milyen lesz (remélem olyan f@sza ahogy képzelem :) ) és akkor majd eldöntöm, hogy meddig maradok a gyári sony launcher mellett :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

Új hozzászólás Aktív témák