Hirdetés

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Latyaa

    tag

    válasz lugosi #10273 üzenetére

    De az ilyet naphosszat tudnám írogatni egyébként... :D

    Cégnél csörög a telefon:
    Delikvens: Nem tudok felmenni az internetre és az adatrögzítős programban se tudok dolgozni.
    Én: Bedugtad a hálózati kábelt a notebookba?
    Delikvens: Be persze mutatja, hogy tölti az akksit...
    Én: -.-" :C

    Hazaérek nagybevásárlás, szállok ki a kocsiból, echte szőke szomszéd fut oda hozzám:
    Delikvens: Gyere gyorsan, baj van, gyere már, már felhívtam a telefonosokat is (Telekom).
    Én: Jójó, jövök de mi a baj?
    Delikvens miközben rohanunk keresztül a házon a gépig: Felhívtam a telefonosokat, és nem tudtak segíteni.
    Én: Jó megnézem de mi a baja a gépnek?
    Delikvens: Nem tudok felmenni az internetre, mer amikor írom be a jelszót csak csillagokat ír ki a gép.
    Én: ??????? - Bazd neked nem volt pin kódod a telefonon??
    Delikvens: Nem, kivették, nehéz volt.
    Itt még megbocsájtottam volna a dolgot, hogy egyébként akkoriban még az MSN-en akart felmenni a netre, mondom jó. Mutatom hol kell beírni a jelszót....erre: olyan odab*sz*tt mellém az üvegasztalra azzal a felkiáltással, hogy NA ITT MEG CSAK PONTOKAT ÍR KI...hogy majdnem összef*stam magam :D :D :D

    True Story... :W Headshoot :D

    Samsung Galaxy S22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák