Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jan__

    újonc

    Sziasztok!
    Érdekelne hogy bárkinek jelentkezett-e kijelző probléma! Sajnos az enyémnél igen, és garanciális javítását elutasították hogy külső mechanikai sérülés okozta....most a szervizzel vitában vagyok, de szinte lehetetlen bizonyítani hogy mi okozta a hibajelenséget....a tablet alig volt használva és azért van már tapasztalatunk laptopok, ipod, okos telefonok területén (ezek vannak a családban) most úgy néz ki hogy szívás lesz a vége! :(
    A hibajelenség először úgy jelentkezett hogy az lcd kijelzőnél kb 20mm-es repedés ? jelentkezett bal szélén a kijelzőnek ami nem ért ki szélre. Úgy nézett ki, mintha meg lenne karcolódva a külső üveglap....először ezt is hittük...majd ez a repedés? tovább terjedt, vagy 80 mm-es hosszra, de akkor már egyértelmű volt hogy az lcd kijelzőnél van! A külső üvegen, burkolaton nem látszik semmi, bár szerintem ha olyan külső hatás érte volna a készüléket, hogy a belső lcd panel megsérül akkor valaminek csak kellene látszódni!
    Megjegyzem az ipodom külső üvege pókhálósra repedt mert leesett, de az lcd kijelzője még teljesen ép, még most is használható a készülék....de kifogom cseréltetni csak idő meg szerviz kérdése,,,
    Próbáltam a neten is utána nézni, de nem találtam magyar nyelven ilyen jellegű jelenséget, a xperia z telefonoknál vannak a kijelzőnél ilyen meghibásodások, amit állítólag el is fogadnak a szerviznél....
    Abban reménykedek hogy egyedi esettel van dolgom, de ha valaki ebben a slamasztikában van örülnék ha jelentkezne...

Új hozzászólás Aktív témák