Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • panada

    tag

    Sziasztok,

    Telekomos SP, 13 hónapos, „gyári” (bolti) szoftverrel, azaz 4.1.2 , eddig gond nélkül működött. Jelenleg sötét képernyő, bekapcsolás után rezgés, sony logo, majd középen egy fehér háromszögben egymáson keresztben lévő csavarhúzó és villáskucs, lejjebb kék színű töltő-csík, ami egy darabig még mozog, utána már megáll. Egy-két perc múlva középen a telefon képe jelenik meg sárga színű háromszög, benne felkiáltójel, majd elsötétül és kész.

    Tegnap még volt egy olyan verzió is, hogy ugyanez a „szerszámos” jel más háttérszínű háromszögben volt a képernyő közepén, az alsó led csík pedig pirosan világított folyamatosan, és semmi.

    Eddig csak annyit csináltam, hogy kipróbáltam a hátlap alatti off gombot, de ugyanott tartunk (mondjuk nem is reméltem ettől megoldást).

    Van ötletetek, javaslatotok, hogy mit kellene tenni, érdemes e vele itthon küzdeni szerviz előtt? Esetleg az összefoglalóban található SUS (ami már nem friss, de talán a win 7 alatt futtatható), vagy PCC, esetleg flashtool?

    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák